Foto: Profimedia

Známy herec ukázal svoju podstatne mladšiu manželku a reakcia ľudí na seba nenechala dlho čakať.

Herec, ktorého určite poznáte z Pretty Woman alebo Hačikó – príbeh psa, je už tretíkrát ženatý a tomu zodpovedá aj vek jeho manželky.

74-ročný herec Richard Gere a jeho manželka Alejandra Silva sa ukázali v Cannes a hneď na seba strhli všetku pozornosť. Na červenom koberci sa objímali a túlili k sebe, čím vyvolali zmiešané názory verejnosti. Niektorí dokonca zašli až tak ďaleko, že tvrdili, že 41-ročná Alejandra vyzerá ako jeho vnučka a že pôsobí po jeho boku nešťastne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ELLEDGY MAGAZINE (@elledgy_magazine)

Spustili vlnu kritiky

Gere a jeho podstatne mladšia manželka spôsobili na filmovom festivale v Cannes, kde Gere predstavoval svoj najnovší film Oh, Canada, poriadne haló. Dvojica sa totiž od seba nedokázala odtrhnúť a neustále sa túlili, objímali a pózovali v rôznych zamilovaných pózach. Ľudia však mali z ich náklonnosti zmiešané názory.

Niektorí ich lásku podporovali, zatiaľ čo iní si nemohli nevšimnúť veľký vekový rozdiel. Jedna komentujúca dokonca prehlásila: „Vyzerá ako jeho dcéra!!! Neviem si predstaviť svojho manžela so ženou vo veku jeho dcéry – dosť nechutné!“ Iný komentujúci zas žartoval a pýtal sa, či teraz všetci herci trpia „chorobou Leonarda DiCapria“, keďže aj tento herec je známy tým, že randí s podstatne mladšími ženami. Našli sa však aj takí, ktorí neosočovali Gera z toho, že si našiel mladšiu ženu, ale pustili sa do Alejandry, nazývajúc ju zlatokopkou.

Vyzerá znudene

Z udalosti neskôr vzniklo aj video, ktoré zachytáva túto dvojicu v inom svetle. Práve to spôsobilo, že ľudia vo veľkom začali diskutovať o tom, že Alejandra s hercom vôbec nie je šťastná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vanity Fair France (@vanityfairfrance)

„Nevyzerá vôbec šťastne. Jej tvár hovorí za všetko,“ napísala k tomuto videu komentujúca a ďalší ľudia sa hneď pridali. „Vyzerá, akoby sa s ním necítila príjemne. Oči neklamú,“ súhlasila druhá.

„Je to vidieť. Je unudená na smrť,“ tvrdila ďalšia. „Najprv sa tvári ako „Ako sa odtiaľto dostanem?“ a potom to preháňa s láskou. Veľmi falošné,“ zhodnotila zas iná osoba.

Aj v týchto komentároch sa pritom našli poznámky na vekový rozdiel dvojice. „To myslí vážne? Vyzerá ako jej dedko. Hollywood je nanič,“ konštatovala žena. Druhá to hneď potvrdila: „Vyzerá ako jeho vnučka.“

Uložiť článok

Najnovšie články