Foto: Profimedia

Známy herec sa oženil s bývalou manželkou Elona Muska.

Herec, o ktorom je okrem jeho talentu známe to, že nestarne, sa oženil. Jeho svadobné fotky ihneď vyvolali diskusie, keďže na nich vyzerá podstatne mladšie ako jeho nevesta.

Ako informoval portál The Sun, 34-ročný herec Thomas Brodie Sangster, ktorého si môžete pamätať zo série Labyrint filmov alebo dokonca z filmu Kúzelná opatrovateľka, sa oženil s herečkou Talulah Riley. 38-ročná herečka bola v minulosti dvakrát vydatá za Elona Muska a v roku 2022 sa začali objavovať prvé klebety o tom, že randí so Sangsterom. Teraz svoj vzťah posunuli na ďalší level a 22. júna sa zosobášili.

Foto: Profimedia

Krásna svadobná hostina

Pár, ktorý sa zoznámil na natáčaní minisérie Pištoľník od spoločnosti Disney+ v roku 2021, oficiálne spečatil svoj zväzok. Síce sa zaľúbenci k svojej svadbe pre médiá nevyjadrili, jeden okoloidúci prezradil informácie pre denník The Sun. „Bol tam pes, ktorý bol súčasťou svadobnej hostiny, s krabičkou a stuhou na chrbte, takže si myslím, že to bol nosič prsteňov páru,“ prezradil milý detail.

„Thomas išiel z domu do kostola pešo a Talulah prišla v koči ťahanom koňmi. Kým boli vnútri na obrade, prišiel ďalší kôň s bielymi ružami vpletenými v hrive. Ten kôň bol družičkou a myslím, že to zariadil ako prekvapenie. Keď ho uvidela, vyzerala šťastná,“ dodal zdroj.

A hoci ich svadba bola naozaj krásna a pre zaľúbencov bola ich veľkým dňom, ich svadobné fotografie vyvolali na internete diskusie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pubity (@pubity)

Vraj vyzerá ako jej syn

Pod príspevkom informačného kanálu Pubity s fotkami z ich svadby ľudia začali riešiť Thomasov vzhľad a najmä to, že vyzerá podstatne mladšie ako jeho nevesta.

„Ona vyzerá na 40 a on na 14,“ znel jeden z komentárov. Ďalší tieto čísla ešte viac zdramatizoval. Stálo v ňom: „On vyzerá na 12, ona na 52.“ „Vyzerá na 10 rokov,“ reagoval na to hneď niekto ďalší a opäť znížil hercov vek.

V komentároch sa navyše očividne našli aj ľudia, ktorí pár nepoznajú, no rozhodli sa k nemu vyjadriť. Jeden z komentárov znel: „Nie som si istý, kto sú títo dvaja, ale ona vyzerá ako jeho matka.“ Druhý sa hneď pridal: „Týpek vyzerá ako dieťa a ona sa javí, že by mohla byť jeho matka.“ „Matka a syn,“ súhlasil tretí.

„Ľudia, upokojte sa, ona je o 4 roky staršia, on má 34, ona 38, to naozaj nie je taký veľký vekový rozdiel a navyše spolu vyzerajú naozaj rozkošne,“ zastala sa ich fanúšička v komentároch.

Uložiť článok

Najnovšie články