ZAZ - Colours of Ostrava 2014 (18.7.2014)

Festival Colours of Ostrava ponúkne štyri dni plné koncertov hviezd svetovej aj domácej hudby, divadiel, diskusií, workshopov, filmov a výtvarných aktivít. Je to jeden z...

Festival Colours of Ostrava ponúkne štyri dni plné koncertov hviezd svetovej aj domácej hudby, divadiel, diskusií, workshopov, filmov a výtvarných aktivít. Je to jeden z najväčších a najzaujímavejších festivalov, ktoré sa konajú v Česku či na Slovensku.

colours of ostrava2Festival ani tento rok nesklamal návštevníkov a ponúka im mnohé svetové hudobné hviezdy ako Björk, Kasabian, Rudimental, St. Vincent, Mika, Caribou, Clean Bandit, José González, The Cinematic Orchestra, Rodrigo y Gabriela, Swans a mnoho iných. Farby ponúkajú aj veľmi pestrý výber českej či slovenskej muziky, vrátane Zrní s Janáčkovou filharmóniou, Květy, Tata Boys, Lenka Dusilová a Baromantika, Zlokot, Longital, Kieslowski, Anetá Langerová či nového slovenské objavu Fallgrapp.

Festival sa pýši svojou jedinečnosťou hlavne v multižánrovosti a v atypických priestoroch, v ktorých sa festival koná. Veď industriálne priestory Dolných Vítkovic sú viac než jedinečné.

V spolupráci s festivalom Colours Of Ostrava vám prinášame súťaž, v ktorej môžete vyhrať dve permanentky na celý festival. Stačí ak do 6. mája správne odpoviete na otázku: V ktorom roku sa konal prvý ročník festivalu Colours Of Ostrava?

Súťaž je ukončená. Výhercami sa stávajú Ivona Kánová a Katarína Korytiaková.