Rocky Leon s jeho najpozitívnejšou one-man show sa predstaví po prvý krát v Banskej Bystrici. V banskobystrickom centre nezávislej kultúry, Záhrade zahrá 11. októbra...

rocky leonRocky Leon s jeho najpozitívnejšou one-man show sa predstaví po prvý krát v Banskej Bystrici. V banskobystrickom centre nezávislej kultúry, Záhrade zahrá 11. októbra 2014.

Rodený kalifornčan, ktorý roku 2009 debutoval s album  Awesome! XD, má za sebou pravidelné vystupovanie na veľkých československých festivaloch ako Mighty Sounds či Uprising, čo jeho kvality iba potvrdzuje. Ako posledné má vonku Quit Your Whining EP z marca 2013 (stiahnete ho tu). Z jeho videí a vystúpení sála neskutočná pozitívna energia a svojím optimizmom vždy nakazí každého jedného diváka.  Jeho najpopulárnejšie video “Quit Your Whining” obletelo celý svet a nepochybne potešilo množstvo ľudí.

Koncert Rockyho Leona sa uskutoční 11. októbra v CNK Záhrada v Banskej Bystrici. Support mu bude robiť horehronský dancehallový samorast LOOPATA MAKAY a ty môžeš vyhrať lístky na túto akciu ak odpovieš správne do 21. septembra na otázku a budeš zdielať túto súťaž na sociálnej sieti Facebook:
V ktorom roku debutoval Rocky Leon albumom Awesome! XD?

Súťaž je ukončená. Výhercami sa stali Marek Minárik a Romana Babicová.

Pridaj sa do udalosti  na facebooku a sleduj novinky: www.facebook.com/events/1473746052902679/?fref=ts

0
Uložiť článok
Komentovať