Bad Karma Boy vydali 24. októbra na labeli Slnko Records nový album Údolia a kopce, ktorý budú krstiť  30. októbra v KC Dunaj. Latku si...

Bad Karma Boy vydali 24. októbra na labeli Slnko Records nový album Údolia a kopce, ktorý budú krstiť  30. októbra v KC Dunaj. Latku si ním nastavili poriadne vysoko, aranžérska originalita, jemne psychedelický zvuk a experimentátorstvo v kombinácii s priamočiarym pesničkárstvom dávajú bratislavskej skupine dobrý predpoklad, že aj v silnej konkurencii jesenných „releasov“ môže ašpirovať na jednu z najsilnejších slovenských nahrávok roka. 

bad karma boy promo

Druhý album prezentuje Bad Karma Boy ako vyzretejšiu kapelu so slovenskými pesničkami, ktorým nechýba hitový potenciál, a ktorými skupina robí výbornú reklamu slovenskému indie popu. Štúdiovku „Údolia a kopce“ predznamenal už úvodný singel „Dunaj“ a na koncerte v KC Dunaj bude k dispozicii ako CD a vinyl aj s merchandisingom v grafickom podaní Damiána Pastirčáka. 

Bad Karma Boy si na svoj špeciálny deň pozvali kamarátov a skvelých hudobníkov z Walter Schnitzelsson, FVLCRVM a Purist, ktorí celému podujatiu vytvárajú skutočne unikátny line-up.

S nami máš možnosť vyhrať dva lístky na krst Bad Karma Boy. Stačí ak dáš túto súťaž zdieľať a vyplníš kontaktný formulár. Žrebovanie prebehne  29. októbra o 16.hod. Želáme veľa šťastia =)

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Martin Šimko.

Facebook event: facebook.com/events/695332577226913