Už tento týždeň štartuje blížiace sa akustického turné obľúbenej českej skupiny Divokej Bill. Akustická rocková smršť sa strhne 12. marca koncertom v košickom klube Collosseum,...

Už tento týždeň štartuje blížiace sa akustického turné obľúbenej českej skupiny Divokej Bill. Akustická rocková smršť sa strhne 12. marca koncertom v košickom klube Collosseum, odkiaľ zamieri do ostatných kútov Slovenska. Skupina sa rozhodla skrátiť fanúšikom čakanie na koncerty prostredníctvom dvoch príjemných divokých videoprekvapení.

divokej billOsem rockových pekelníkov si sotva vydýchlo a bezprostredne po minuloročnom turné Možná přijde i pekelník prišli s novým projektom. Na jeseň 2014 vydali nový album – ten vyšiel v podobe kompletu CD a DVD pod názvom „Divokej Bill – G2 Acoustic Stage“. Nahrávka má v diskografii Divokého Billa svoje špeciálne miesto. Je totiž celkom prvým záznamom koncertu Divokého Billa v čisto akustickom prevedení. Dosku vydal Supraphon v spolupráci s hudobnou stanicou Óčko. Na prelome jesene a zimy 2014 absolvovala kapela české akustické turné, ktoré sa u fanúšikov stretlo s obrovským úspechom a bolo beznádejne vypredané. Kapela sa rozhodla zavítať s akustickou šou i na Slovensko a privítať prichádzajúcu koncertnú jar spoločne so svojimi slovenskými fanúšikmi. Na slovenskú nôtu sa Divokej Bill ladí už niekoľko týždňov. Ako prezradili jeho členovia, dôkazom je nielen slovenská vlajka visiaca v skúšobni kapely, ale i stále častejšia frekvencia slovenčiny v kapelovom slovníku, čoho dôkazom je i nová videopozvánka na nadchádzajúce turné pre slovenských fanúšikov.  V setliste koncertov nebudú chýbať hity „Dolsin“, „Všema deseti“ či aktuálny singel „Vstávej“, ktorý kapela v týchto dňoch predstavuje na Slovensku.

Termíny a miesta  DIVOKEJ BILL – Akustické turné 2015”: 

12. 3. Košice Collosseum
13. 3. Žilina Rocknrolla KONCERT ZRUŠENÝ
14. 3. Trenčín Piano
20. 3. Bratislava MMC – Slávnostný krst albumu Divokej Bill G2 Acoustic Stage
21. 3. Martin Kozel Pub
27. 3. Urmince DK
28. 3. Prievidza Element

Do žrebovania o dve vstupenky na koncerty v Bratislave a Martine zaradíme všetkých, ktorí vyplnia kontaktný formulár a budú túto súťaž zdieľať. 

Lístky do Bratislavy vyhráva Peter Wágner. Lístky do Martina vyhráva Anna Michalíková.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )