Už vo februári sa v Banskej Bystrici pripravuje naozaj mocná akcia. Až z Francúzska priletí na Slovensko trúbkar a raggamuffinista v jednom, TRIBUMAN. Doprevádzať...

Už vo februári sa v Banskej Bystrici pripravuje naozaj mocná akcia. Až z Francúzska priletí na Slovensko trúbkar a raggamuffinista v jednom, TRIBUMAN. Doprevádzať ho na tomto koncerte bude bratislavský ganjaman RIDA RADAR.

tribuman, rida radar, koncert

Počas svojej hudobnej kariéry spolupracoval TRIBUMAN s mnohými významnými umelcami ako Gentleman, Lee Scratch Perry, Luciano, Junior Kelly, Irie Révoltés alebo Iration Steppas. Má na svojom konte vyše 500 odohraných koncertov po celom svete. Okrem iných spoluprác aj album “Undergroud International” v ktorého nosnom tracku sa objavil Solo Banton, kde sa nachádzajú hity ako“Du Son Fat”, “Wha Gwaan”, “More Love”.

TRIBUMANA bude na Banskobystrickom koncerte sprevádzať obľúbený slovenský ganjaman RIDA RADAR. Je dá sa povedať „novinkou“, no na slovenských pódiách sa objavuje už nejaký čas. V roku 2010 sa stal členom Natty Youth Sound. V roku 2012 sa dokonca po prvýkrát objavil aj na Uprising Reggae Festivale, kde nechýbal ani v roku 2013 a taktiež ani na tom minuloročnom. Jeho tvorba je ovplyvnená hlavne rapom, reggae a ragga. Ako to opisuje on, je to takzvaný „Ganja Rap“, ktorý tu vlastne ani nikto iný nerobí. Najviac ho asi vystihujú jeho „zatiaľ“ najznámejšie veci MAKAKMAGIA a GANJAMAN STAJLIN, ktoré už pozná nejeden obľúbenec húlenia na Slovensku ale aj v CZ. 


Koncert sa uskutoční 21.2.2015, v Urban Spote v Banskej Bystrici.

Vyhraj lístky na koncert  a CD Tribumana a Ridu Radara

Stačí ak dáš zdieľať túto súťaž a vyplníš formulár do 8. februára. Budeš zaradený do súťaže a môžeš vyhrať lístky na koncert či CD Tribumana a Ridu Radara.

Súťaž je ukončená.
Výhercom jedného lístku a CD Ridu Radara sa stáva Kristína Turčanová.
Výhercom druhého lístku a CD Tribumana sa stáva Dušan Mališ.
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy