Foto: Action/TS

Action otvorí vo štvrtok 13. júna už dvadsiatu predajňu na Slovensku.

Diskontný reťazec Action naďalej pokračuje v expanzii a svoju už druhú predajňu otvorí v Nitre. Najnovšia predajňa sa bude nachádzať v OC Mlyny na Štefánikovej triede v Nitre.

Ako uvádza reťazec v tlačovej správe, predajňu otvoria vo štvrtok 13. júna ako svoju dvadsiatu predajňu na Slovensku. Pôjde o druhý obchod reťazca Nitre.

Action píše, že zákazníci sa môžu tešiť na ďalšiu predajňu s ponukou 6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za nízke ceny. V Action sa 150 produktov každý týždeň obmieňa, pričom viac než 1 500 položiek stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

„Obyvatelia a návštevníci Nitry si náš koncept obľúbili, a preto som veľmi rád, že v tomto meste otvárame už druhú predajňu. Zároveň ide o náš dvadsiaty obchod na Slovensku, čo svedčí o tom, že na slovenskom trhu sa nám darí dobre etablovať,“ povedal Boyko Tchakarov, generálny riaditeľ Action na Slovensku. „Za našu rýchlu expanziu vďačíme jednak podpore našich zákazníkov, ale tiež skvelému nasadeniu našich tímov,“ dodáva.

Nový obchod v Nitre je dostupný verejnou dopravou a návštevníkom ponúkne dostatok parkovacích miest. Disponuje nákupnou plochou s rozlohou 914 metrov štvorcových a zamestná 21 ľudí na plné aj čiastočné pracovné úväzky. Predajňa bude otvorená každý deň od 9:00 do 21:00.

 

Uložiť článok

Najnovšie články