Sme naozaj zvedaví, ako to celé skončí.

YouTuberov Zrebného a Frlajsa zrejme poznáte všetci. Ich vtipné videá, ktoré parodujú ľudí či situácie, s ktorými sa stretávame každý deň, sa už viackrát predrali medzi top youtube trendy. Či už išlo o typy učiteľov, ľudí na párty alebo ako to vyzerá, keď má žena krámy. Tieto videá dosiahli státisíce videní a my sa ani nečudujeme. Aj keď si ich pozriete niekoľkokrát, stále sa na nich viete zabaviť.

Ak chalanov sledujete už dlhšie, viete, že sa zvyknú vo svojich videách neustále doťahovať. Dôvod, prečo sa pochytili najnovšie, je však trocha iný – nevedia sa dohodnúť na tom, kto ich fanúšikov pozná lepšie. Dvojica si nič nedarovala v instastoríčkach ani na YouTube, no to, do čoho ich battle vyústil, však nikto z ich fans nečakal.

Táto spočiatku nevinná doťahovačka sa totiž „vyhrotila“ až tak, že si ju všimla aj VÚB banka, s ktorou už dvojica spolupracovala na kampani na Účty pre mladých. V komentári na Instagrame im ponúkla ďalšiu spoluprácu, ktorú neskôr v instagramových anketách odobrili aj samotní fanúšikovia Frlajsa a Zrebného. Youtuberi si budú v kampani merať sily a banka im dodá motivácie pre ich fanúšikov: iPhone X, Macbook a kopu ďalších cien.

Chalani sa rozhodli, že do toho s VÚB-čkou pôjdu a celý spor ešte zatraktívnili odvážnou stávkou. Ak súboj vyhrá Zrebný, Lukáš Frlajs bude musieť chodiť po Košiciach celkom nahý, intímne partie mu bude zakrývať iba banner s nápisom „Na východe nič nie je!“. A čo ak vyhrá Frlajs? Zrebný bude musieť baliť dievčatá na to najškaredšie auto, ktoré keby inžinieri vyrobili – Fiat Multipla!

foto: Instagram

Kampaň prebieha na www.tosaoplaaa.sk, kde si môžete vybrať aj bota Zrebného alebo Frlajsa, ktorý vás bude kampaňou sprevádzať na Messengeri. Chalani svojich botov sami natextovali a v priebehu kampane ich budú neustále dopĺňať. Tak čo, už máte svojho favorita? Hlasujte a plňte úlohy, ktoré sa budú postupne odkrývať na www.tosaoplaaa.sk.

Článok vznikol v spolupráci s VÚB bankou

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )