Foto: Planet Earth II

Úžasný dokumentárny film môžete na svojich obrazovkách sledovať už dnes.

Dokumentárnych filmov o prírode našej Zeme existuje mnoho. Seriál Planet Earth z dielne BBC však patrí medzi svetovú špičku a pri jeho vzniku tvorcovia využívajú najnovšie technológie, ktoré vám našu planétu ukážu tak, ako ste ju nikdy nevideli. Druhá séria obľúbeného seriálu vznikla už minulý rok, no na televízne obrazovky sa u nás dostáva až teraz. Prvý diel budete môcť na Dvojke sledovať už dnes!

Planet Earth II vznikla po dlhých 10 rokoch od vydania prvej série snáď najznámejšieho dokumentárneho filmu histórie. Za 10 rokov sa technológie posunuli o poriadny krok ďalej, a tak nám druhá séria ponúka zábery divokej prírody, aké mnohí nikdy nevideli. Po prvýkrát môžeme našu planétu pozorovať z pohľadu divých zvierat. Najnovšie technológie poskytli tvorcom priestor zachytiť príbehy divočiny v ohromných detailoch. Planet Earth II vás zavedie do krásnych a rozmanitých ekosystémov v rôznych kútoch planéty. Druhá séria má celkom 6 častí, a to Ostrovy, Pohoria, Džungle, Púšte, Lúky (Grasslands) a Mestá.

Ohromujúci dokumentárny film z produkcie BBC, ktorému hudobnú atmosféru dotvoril aj Hans Zimmer, môžete od dnes každú stredu sledovať aj na vašich televíznych obrazovkách. Prvú časť Ostrovy vysiela Dvojka už dnes o 20.10. Fascinujúci zážitok priamo z divokej prírody by ste si rozhodne nemali ujsť.

Pozri aj: Potvrdené! Vedci zistili, že sledovanie dokumentárnych filmov o prírode robí ľudí šťastnejšími

Príbehy
0
Komentovať (0)