Foto: facebook.com (Sophie Stevenson)

Výhľad na romantický výlet v Amsterdame sa pre túto mladú Britku razom zmenil, keď si prečítala správu od jej nádejného partnera.

Malé a nevinné žartíky máme všetci radi. Všetko má ale svoju hranicu. Keď sa 24-ročná Sophie Stevenson zo Spojeného Kráľovstva zoznámila s 21-ročným Jesse Matemanom z Holandska v Barcelone, Sophie sa domnievala, že ich vzťah by sa mohol v budúcnosti ďalej rozvíjať. Preto neskôr na Jesseho pozvanie do Amsterdamu reagovala tak, že si kúpila letenku s výhľadom romantického stretnutia. No to čo nasledovalo, rozhodne neočakávala. 

Po šiestich hodinách na letisku, keď po ňu nikto nechodil, si prečítala správu od Jesseho, ktorá pôsobila ako ľadová sprcha: „Vyzeráš ako prasa“ a k tomu pripojil smajlíky v podobe prasiat, pričom dodal: „Všetko to bol len vtip“.

Posted by Sophie Stevenson on Dienstag, 27. Dezember 2016

Krutý žart s názvom „vytiahni prasa“ je aktivita, pri ktorej sa muži snažia pozvať na stretnutie tučnú či prípadne, nie veľmi atraktívne dievča, a potom sa jej vysmejú. Ďalším levelom tejto „hry“ je zbalenie čo najmenej atraktívnej ženy, ktorú si muži medzi sebou určia. Ten, ktorému sa podarí v ten deň skončiť s najmenej príťažlivejšou ženou, tak ten je víťazom.

Pre Sophie ale to bolo o to horšie, že na výlet do Amsterdamu sa tešila, vybavila si voľno a navyše utratila peniaze za letenku. Jediné, na čo sa zmohla bola odpoveď: „Ako môžeš byť tak krutý?“ Na túto správu už Jesse neodpovedal a zablokoval si Sophie na sociálnych sieťach.

Sophie neostávalo teda nič iné, ako si zmeniť rezerváciu letu a do Veľkej Británie sa vrátila hneď na druhý deň ráno. Nerozhodla sa ale mlčať, ale s krutým žartom, ktorého bola obeťou sa podelila so svetom na sociálnej sieti.

Posted by Sophie Stevenson on Donnerstag, 24. August 2017

Mnohých ľudí cynickosť a krutosť mladého Holanďana nahnevala a vyjadrili Sophie podporu.


Pochopiteľne, Jesse, ktorý sa rozhodol takto nechutne ublížiť Sophie, hrá odvtedy „mŕtveho“ chrobáka a k celej situácii sa nevyjadruje. To nás ani neprekvapuje, keďže nič iné od človeka s takým pokriveným charakterom nemôžeme ani očakávať. Pevne dúfame, že Sophie nepríjemný incident čoskoro prestane trápiť a na hulváta Jesseho zabudne. Veď taký človek ani nestojí za to, aby sa niekto nad jeho chovaním rozčuľoval.

Pozri aj: Svojimi fotkami na Instagrame oklamala tisíce fanúšikov. Všetci ju považovali za naivku, ona však poukazovala na choré trendy dnešnej doby

independent.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy