Policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru Zlaté Moravce zadržali vodiča, ktorý šoféroval pod vplyvom drog. Vykonaný test potvrdil v tele 45-ročného muža štyri drogy. Výsledok prekvapil aj samotného vodiča.
Požitie drog priznal, no očakával, že test odhalí aj piatu požitú drogu, skonštatovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre. Vozidlo Ford Focus upútalo pozornosť policajtov tým, že vodič nebol pripútaný bezpečnostným pásom. Po zastavení vozidla a skontrolovaní dokladov sa vodič podrobil dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.
Rýchlotest bol pozitívny, test v nemocnici to potvrdil
Javil však známky požitia omamnej látky, preto bol podrobený rýchlotestu na drogy. Ten bol pozitívny na amfetamín, metamfetamín, MDMA a marihuanu. Následný rozbor biologického materiálu v nemocnici potvrdil výsledok rýchlotestu.
„Vodič sa k užitiu látok priznal, nechápal však, prečo mu nevyšiel test pozitívny aj na kokaín, ktorý mal tiež užiť. Vyšetrenie ukázalo, že to, čo muž kúpil, s istotou nebol kokaín,“ skonštatovala polícia. Vodičovi pripomenula možnosť podania oznámenia na dílerov drog. Odobratý biologický materiál bude zaslaný na expertízne skúmanie, ktoré stanoví presnú koncentráciu omamných látok v krvi.
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi












Nahlásiť chybu v článku