Foto: instagram

Smúti celý rockový svet.

Rockové nebo smúti. Kto by nepoznal kapelu Linkin Park? Mnohí sme na nej vyrastali, no ešte aj dnes sme si v rádiu radi vypočuli niektoré známe a skvelé piesne. Podľa The Sun sa spevák obesil vo svojej hotelovej izbe rezortu Palo Verdes Estates  v Los Angeles. V smútku zanechal svoju manželku a 6 detí a všetkých fanúšikov.

Linkin Park má na konte známe hity ako Numb, In The End, Faint alebo napríklad aj Papercut. V mnohých piesňach sú spomínané témy depresie, závislosti a akéhosi osobného boja s okolitým svetom. Aj posledný singel Heavy bol ladený do podobnej ponurej atmosféry.

Či za jeho smrť môžu práve depresívne stavy zatiaľ nie je známe. Pred pár dňami však kapela ešte nahrávala v štúdiu a všetko vyzeralo v poriadku.

K tejto tragédii sa už vyjadrili mnohí svetoví umelci. Medzi prvými bol napríklad aj príspevok od Rihanny.

Správu o Benningtonovom úmrtí ako prvý priniesol celebritný webový portál TMZ. Ten s odvolaním sa na americké úrady uviedol, že spevák sa obesil vo svojej rezidencii v meste Palos Verdes Estates v okrese Los Angeles, pričom jeho telo objavili dnes okolo 09.00 h miestneho času.

Chester Bennington bol dvakrát ženatý a zanechal po sebe šesť detí. Spevák dlhé roky bojoval so závislosťou od alkoholu a drog. V minulosti tiež vyhlásil, že nad samovraždou už uvažoval, keďže ako dieťa bol zneužívaný starším mužom.

Správu budeme priebežne aktualizovať.

Pozri aj: Chester Bennington síce umrel, ale jeho odkaz zostáva. 10 piesní, vďaka ktorým Chester ostane v našich srdciach navždy

thesun.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)