Foto: TASR/AP Photo (Ringo H.W. Chiu)

Slovenskí policajti na novom Cybertrucku?

Internet po celom svete v uplynulých dňoch pobláznil nový model elektromobilu Tesla – pick-upu Cybertruck. (Ne)vydarený pokus s ukážkou nerozbitnosti skiel sa stal virálom a predmetom uštipačných vtipov na sociálnych sieťach i diskusných fórach. A najnovšie sa pridala aj Polícia SR na svojich profiloch na sociálnych sieťach.

Samozrejme, z obľúbenej Tesly sa nevysmieva v pravom zmysle slova. Napokon, aj napriek nevydarenému pokusu futuristický Cybertruck zaznamenal neuveriteľných 200-tisíc predobjednávok a hovorí sa tiež, že Elon Musk, ktorý nerozbitnosť testoval, všetko narafičil, aby sa predmetné video stalo virálom. A to sa mu vlastne aj podarilo.

Automobilka Tesla ponúka vozidlo v troch verziách, pričom jeho cena by mala začínať na úrovni niečo vyše 36-tisíc eur a spoločnosť plánuje s výrobou Cybertrucku začať v roku 2021.

Vzhľadom na to, že predstavenie nového modelu Tesly sa ani tentokrát nevyhlo množstvo vtipov, rozhodli sa na adresu známej automobilky zavtipkovať aj slovenskí policajti.

Vtip s dobrým úmyslom

Nie je tajomstvom, že naši ochrancovia zákona pôsobia na obľúbených sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Tam zvyknú zdieľať nielen aktuálne prípady, na ktorých pracujú, ale aj užitočné informácie o tom, ako sa správať na cestách, ako si vykladať niektoré zákony a mnoho ďalší vecí. Nedávno sa však začali aj spolu s českými policajtmi „hecovať“ a pri tejto príležitosti predstavili, ako by vyzerala nová Tesla v prípade, že by išlo o slovenské policajné vozidlo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PoliciaSR (@policiaslovakia),

Vizuál s ním zdieľali na svojich sociálnych sieťach a je za tým aj pekná vec. Slovenskí a českí policajti sa totiž vrámci „Bratskej výzvy“ rozhodli, že ten profil, ktorý za mesiac november získa na Instagrame viac sledujúcich fanúšikov, vyhráva a „porazený národ“ musí splniť úlohu. Tou je zbierka, ktorú venuje nejakému združeniu na dobročinné účely. Ak teda vyhrajú slovenskí policajti, českí podporia dobročinný projekt, ktorý vybrali a naopak.

Vizuál novej policajnej Tesly je tak ďalším z množstva virálnych obrázkov, ktorým chcú slovenskí ochrancovia zákona nalákať nových fanúšikov na svoj profil na Instagrame. Ak ešte nie ste ich fanúšikom, hodiť follow im môžete tu.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )