Ilustračná foto: Unsplash

Výherný tiket bol podaný na Záhorí.

Na Slovensku budeme mať ďalšieho multimilionára. Slovák zo Záhoria včera vyhral v hre Euromilióny obrovský jackpot vo výške 7 069 930 eur, no zatiaľ nevieme, či ide o muža alebo ženu, informuje Tipos.

Takáto suma dokáže človeku úplne zmeniť život a v prípade rozumného a premysleného utrácania Slovák už nikdy nebude musieť pracovať. Výherný tiket bol podaný na predajnom mieste Tiposu na Záhorí a ide o siedmu najvyššiu výhru v histórii spoločnosti. Výherca za ňu zaplatil 9,50 eura.

Čísla, na ktoré nikdy nezabudne

Výherné čísla, na ktoré dotyčný alebo dotyčná nikdy nezabudne, sú 3, 11, 19, 22, 23, 28 a 29 a powerballové číslo 6. Pravdepodobnosť výhry bola 1:25 632 288. Iba prednedávnom pritom padol v hre Euromilióny ešte väčší jakcpot. Nový milionár z Veľkej Británie vyhral neuveriteľných 33 miliónov libier, čo je v prepočte približne 39 miliónov eur.

Obrovský jackpot padol aj pred mesiacom, kedy sa tešil šťastlivec z Dánska. V hre Eurojackpot získal 760 miliónov dánskych korún (120 miliónov eur) a prekonal rovno dva rekordy. Ide o historicky najvyššiu výhru v Eurojackpote a zároveň aj v histórii dánskej lotérie. Síce tesne, no predsa len bola prekonaná výhra vo výške 759 miliónov dánskych korún z roku 2022.

Uložiť článok

Najnovšie články