Foto: Facebook.com (North Canton City Schools)

Patti Rumfola v roku 2013 zomrela, nález si však prevzali jej deti.

Na strednej škole v americkom Ohiu našiel školník Chas Pyle kabelku, ktorú v roku 1957 stratila jedna študentka. Červená kabelka sa nachádzala za lištou medzi skrinkou a múrom. Predstavitelia školského obvodu North Canton zverejnili fotografie s cieľom nájsť jej majiteľku.

Po čase zistili, že ňou bola bývalá študentka Patti Rumfola, ktorá však v roku 2013 zomrela. Škole sa podarilo skontaktovať sa s jej piatimi deťmi, ktoré sa stretli, otvorili kabelku a „mohli nahliadnuť do života ich matky, keď bola tínedžerkou na Hoover High School“, informovali zástupcovia školy na sociálnej sieti Facebook.

Some of you may remember the purse that was discovered at North Canton Middle School last spring. The purse belonged to…

Uverejnil používateľ North Canton City Schools Štvrtok 13. februára 2020

Taška bola plná zaujímavých vecí

V taške bolo napríklad 26 centov, hrebeň, mejkap, rúž, preukaz do knižnice, čiernobiele fotografie priateľov, rodiny či psa. Jedna z nich pochádzala z roku 1950. „Patti. Veľa šťastia senzačnému dievčaťu a kamarátke. Bonnie,“ bolo napísané na jednej z fotiek. Študentka mala v kabelke aj rozpis školských futbalových zápasov z roku 1956, pričom niektoré z nich mala označené.

Rumfola dokončila školu v roku 1960 a stala sa učiteľkou. V roku 1980 sa jej manželom stal John G. Michele, ktorý zomrel skôr ako ona.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )