foto: instagram.com (graffoo)

Viackrát sme vás už na našej stránke informovali o výhodných kúpach nehnuteľností.

Mohli ste si tak kúpiť napríklad ostrov v Škótsku, či napríklad dom za „facku“ v malebnom talianskom meste. Všetky tieto skvelé ponuky však prichádzali zo zahraničia, avšak teraz podobná ponuka na kúpu, prichádza zo Slovenska. Sklabinský hrad, neďaleko Martina je totiž na predaj. Na zľavovom portáli sa objavila skutočne lákavá ponuka. 

„Ideálne bývanie pre všetkých rytierov, šľachticov alebo ako víkendové sídlo, ktoré vám budú závidieť všetci susedia. Kúpte si vlastný hrad, teraz za cenu 4-izbového bytu v Bratislave! Sklabinský hrad čaká na nového majiteľa, ktorý ocení históriu a má rád ubytovanie v rustikálnom štýle.“ 

Foto: zlavadna.sk

S takouto neodolateľnou ponukou prišiel zľavový portál zlavadna.sk. Sklabinský hrad má rozlohu 9600 m2 a zmienky o jeho existencii siahajú až do 13. storočia. Hrad je ale momentálne zrúcaninou, a tak suma 250-tisíc eur by bola iba akousi štartovacou priečkou a investície do neho by určite prevyšovali túto vstupnú investíciu.

Ak ale túžite vlastniť známy slovenský hrad a aspoň pocitovo sa preniesť do stredoveku, či sa cítiť ako šľachtic alebo udatný rytier, máte teraz jedinečnú príležitosť.

Pozri aj: Zachránili by sme našu planétu? Takto by to vyzeralo, keby každý na svete začal recyklovať odpad

zlavadna.sk
Uložiť článok

Najnovšie články