Boredpanda.com

katka / / News
Matka a jej šesť synov sa rozhodli, že spoločne darujú svoje vlasy tým, ktorí to najviac potrebujú. To však ešte netušili, ako si z nich budú všetci uťahovať.

Phoebe Kannisto a jej šesť synov sa odhodlali ku kroku, ktorý sa tak často nevidí. Nechali si narásť dlhé vlasy, aby ich potom mohli darovať tým, ktorí to najviac potrebujú.

K ráznemu kroku sa odhodlal jej najstarší syn Andre, ktorý má 10 rokov, 8-ročné dvojičky Silas a Emerson a 5-ročné trojičky Herbie, Reed a Dexter. Len 2-ročná dcérka Marah Taylor sa tomu všetkému mohla akurát tak prizerať, keďže jej vlasy ešte poriadne nenarástli.

Najťažšou časťou však bolo to, že sa im v škole všetci vysmievali, pretože vlasy im rástli aj štyri roky. Spolužiaci ich šikanovali, no oni sa rýchlo naučili ignorovať to a dodržať sľub, ktorý si spoločne dali.

Pri ostrihaní mali dokopy ich darované vlasy dĺžku viac ako 5 metrov. Tie potom darovali organizácii Children with Hair Loss, ktorá poskytuje vlasy ako náhradu deťom, ktoré o ne prišli.

boredpanda.com
boredpanda.com

Phobe Kannisto hovorí, že je na svoje deti hrdá a je šťastná, že sa zaujímajú aj o iné deti, nie len o seba. Už teraz vraj odhadujú, ako dlho im bude trvať kým im narastú znova, aby ich opäť mohli darovať.

Pozri aj: Tieto 4 sestry sa fotili každý jeden rok po dobu 40 rokov. Pozrite sa, ako sa počas toho menili

interez.sk (katka), boredpanda.com
0
Komentovať (0)