Foto: MovieStillsDB

Amazon Prime Video uvedie seriál do dvoch rokov.

V súčasnosti nie je vôbec nezvyčajné, že seriály, ktorých stopáž presahuje 40 minút majú menej epizód na sériu. Toto zlaté pravidlo sa však netýka seriálového Pána prsteňov, ktorého pripravuje Amazon Prime Video. Podľa portálu LAD Bible by sme sa tohto projektu mali dočkať v roku 2021. Seriál už má dokonca zriadený aj vlastný YouTube kanál, kde nájdeme video s názvom Meet our Fellowship.

Článok pokračuje pod videom ↓

V tomto videu tvorcovia odhalili niekoľko mien, ktoré už na seriáli pracujú. Obsadenie je ale ešte stále záhadou, no pri veľkých plánoch, ktoré ma Jeff Bezos so seriálom a ohromným rozpočtom, sa určite môžeme tešiť na áčkové výkony.

Prvá séria nebude skúpa na epizódy

Epizód má byť konkrétne 20, čo síce nepotvrdil samotný Amazon, no potvrdili to slová Toma Shippeyho, ktorý je Tolkienovým učňom a spolupracuje na seriáli. Ten povedal pre Deutsche Tolkien, že nakrúcanie bude prebiehať v Škótsku a na Novo Zélande. Aby štáb nemusel cestovať tam a späť, nakrúcanie odštartuje až keď bude známy koniec seriálu.

Ten pritom vraj budú tvorcovia poznať až potom, ako bude napísaných všetkých 20 epizód. Tento počet dielov na prvú sériu je tak viac-menej istý.

O seriáli zatiaľ vieme, že by mal slúžiť ako prequel ku knižnej a filmovej trilógii a bude sa točiť okolo Aragorna. Amazon má pri tvorbe seriálu voľnú ruku, no správa Tolkienových dohliada na to, aby tvorcovia nijako neprekročili hranice, ktoré pre príbeh a svet stanovil samotný autor.

ladbible.com

Najnovšie články