Foto: Distribútor

Fanúšikovia príbehu Waltera H. Whitea by mali spozornieť.

Ani sa to na prvý pohľad nezdá, no je to už dlhých 5 rokov od momentu, kedy sme museli rozlúčiť s vynikajúcim televíznym seriálom Breaking Bad. Príbeh učiteľa chémie s diagnostikovanou rakovinou, ktorý chcel silou mocou do budúcnosti zabezpečiť svoju rodinu, sa stal hotovým kultom a jedným z najobľúbenejších seriálov posledných rokov. Sledovať vnútornú premenu Waltera bolo fascinujúce a rozlúčiť sa so seriálom náramne nepríjemné. Tešiť sa však môžeme na nový film. 

Fanúšikovia seriálu Breaking Bad môžu byť v napätí. Príbeh totiž dostane svoj celovečerný, zrejme dve hodiny trvajúci film. Či bude distribuovaný do kín, alebo pôjde o televíznu produkciu, známe nie je. Vlastne okolo pripravovaného filmu stále existuje mnoho otáznikov a zatiaľ poznáme len veľmi málo detailov. Medzi tie známe však patrí napríklad to, že s natáčaním sa začína už tento mesiac. Trvať by malo do februára budúceho roku.

The Hollywood Reporter len nedávno informoval, že na pripravovanom Breaking Bad filme by mal pracovať scenárista, producent a režisér Vince Gilligan (Breaking Bad, Better Call Saul). Tešiť sa tak určite môžeme na kvalitný filmový zážitok. Či sa však vo filme objavia staré známe postavy, alebo pôjde o celkom nový príbeh, nevieme. Nie je totiž zatiaľ známe či film počíta s obsadením Bryana Cranstona (Walter), alebo Aarona Paula (Jesse).

Existujú však informácie o tom, že film z prostredia Breaking Bad by mal sledovať príbeh úteku uneseného muža a jeho pátranie po slobode. Je teda možné, že by mohlo ísť o vyrozprávanie osudu Jesseho. To je však len čistá hypotéza. Objavili sa aj informácie o tom, že film by sa mal volať Greenbrier. Zrejme však ide len o pracovný, popr. celkom falošný názov. Nech už je to akokoľvek, skalní fanúšikovia obľúbeného seriálu sa rozhodne majú na čo tešiť.

independent.co.ukhollywoodreporter.com
Príbehy
0
Komentovať (0)