Michal Blaško / / Kultúra
Pre všetkých milovníkov reggae hudby a hlavne kvalitnej muziky prinesie Mikuláš v sobotu 5.12 do bratislavského Majestic Music Clubu (MMC) obrovský multikultúrny večierok pod...

Pre všetkých milovníkov reggae hudby a hlavne kvalitnej muziky prinesie Mikuláš v sobotu 5.12 do bratislavského Majestic Music Clubu (MMC) obrovský multikultúrny večierok pod názvom Naša Rodina. Na ňom sa predstaví celá rodina labelu Batelier Records zo všetkých kútov sveta. V bohatom celovečernom programe budete mať možnosť pocítiť, že aj v zime môže byť horúco vďaka vajbu z Jamajky, Kene, Talianska, Španielska, či Maďarska, Česka, a samozrejme Slovenska.

Ako hlavné hviezdy večera vystúpi jamajské rodinné trio z crew Jah Ova Evil, dvojičky The Gideon a Selah s bratrancom Jahwawah. Chlapci predvedú mnohé chytľavé hity zo svojho aktuálneho albumu Forever Judah, ako „Roots Rock Reggae“, „Badadadeng“, „Children Of Israel“ ale aj staršie, ako Gideonov úspešný track „Raggamuffin“. O perfektnú šou sa postarajú spoločne so svojimi hosťami, talentovanými dvojičkami z obľúbenej talianskej kapely Mellod Mood.

[youtube M-SUT4ddfuo 720 410]

Pravú energiu prinesie aj jedna z top maďarských kapiel Riddim Colony. Počuť sa nechajú vo veľkej rozmanitosti, od old-schoolového roots reggae cez moderný dancehall a tvrdé digitálne prvky; lovers rock až po akustické piesne. Svoje predvedie aj veľký rastafariánsky šoumen, bojovník za spravodlivosť a rodák z Kene, Fireson Bantu. Susedné Čechy zastúpi United Flavour s novými piesňami z ešte nevydaného albumu. Ich speváčka Sista Carmen zo Španielska vás so svojim prenikavým a unikátnym hlasom určite dostane.

[youtube oao2z-y8OS8 720 410]

Našu krajina zastúpi východoslovenská pozitívna formácia N3O Akustika, ktorá kombinuje prvky slovenského folklóru s reggae a world music za doprovodu kontrabasu, akustickej gitary, huslí, cajóna či lesného rohu; a mladé duo Balans. Pozitívna partička otvára program už o 21:00, pričom dobrá zábava sa skončí až v skorých ranných hodinách po koncerte dua Balans a selekcie skúseného soundu Natty Youth Sound.

nasa rodina batelier

Na tomto podujatí vás čaká jedine pozitívna rodinná atmosféra a skvelí ľudia, ktorý v spojení s talentovanými interpretmi vyčarujú nezabudnuteľný zážitok. Lístky po 12€ sú v predpredaji na Ticketportal.sk, alebo na mieste za 15€. Viac info na evente:

LINE UP
21:00 – 21:50 N3O Akustika
22:05 – 23:00 Riddim Colony
23:15 – 00:30 United Flavour
00:30 – 1:15 Jah Ova Evil (Gideon, Selah, Jahwawah) & MEllow Mood
01:30 – 2:15 Fireson Bantu
02:15 – 2:45 Balans
2:45 – end Natty Youth SoundKomentovať (0)