foto: Viralthread

Všetko sa nám raz môže vymknúť z pod kontroly. Sexuálne roboty taktiež nie sú výnimkou.

Predstavte si, že vás váš partner vymení za mladšiu a oveľa atraktívnejšiu verziu, ktorá nemá svoj názor, veľa toho nenahovorí a vždy má chuť na sex. A ešte sme zabudli na jednu vec. Je to robot. Ak sa vám zdá tento scenár akosi priveľmi pritiahnutý za vlasy vedzte, že sa to už deje. Už nejeden muž nechal svoju reálnu partnerku, ktorú vymenil za (ne)dokonalú robotickú verziu. Etické parametre či zlomené ženské srdce však podľa vedcov však nepredstavujú jediné riziko sexuálnej robotiky. 

Tak sa zdá, že mnohí považujú sexuálneho robota za dokonalú partnerku. Nemrnčia, nemenštruujú, nemajú telo zdevastované striami či jazvami. Na ich „použitie“ stačí len trošku lubrikantu a teplej vody, ktorá ich zahreje na telesnú teplotu. Zdá sa, že mužom (aj ženám) sa plní sen.

Let’s be for real. While it’s true that robots are becoming smarter all the time, some of them are going to be a bit more hmm… personal than others. Engineers are now designing and building robots that are extremely humanlike that people can have sex with, but in the future, they’ll probably be even more like companion robots than sex robots. BUT, let’s hold our horses – it’ll be awhile before these robots can actually really look or act like people. People will still need to sort of pretend with the robots out right now. Find out more here! Link to the vid in the bio! #PablitosWay #robot #robots #sexrobot #doll #technology #technologythesedays #science #fact #girl #robotgirl #allaboutrobots #video #engineering #future #scientist #instadaily

A post shared by Pablito's Way (@_pablitos_way) on

Avšak žiadna technika nie je dokonalá, a to platí aj o sexuálnych robotoch. Viete si predstaviť, že by vám kvôli neočakávanej chybe uviazol penis v útrobách vašej neobvyklej partnerky? Asi by sa to ťažko vysvetľovalo lekárom, však? No zdá sa, že sú ľudia, ktorí to s touto erotickou pomôckou berú naozaj vážne. Nemajú problém zobrať ju na romantickú večeru, či zdieľať s ňou fotografie na sociálnej sieti. Nie je ani neobvyklé, že s ňou nadviažu síce jednostranný, no i tak emotívny vzťah. Ktovie, akoby takúto partnerku vnímala budúca svokra.

Avšak mnohí vedci nie sú zo sexuálnej robotiky až takí nadšení. Okrem toho, že niektorí z nich sa vzbúrili proti využitiu sexuálnych robotov s detskou tváričkou na liečbu sexuálnych deviácií, o ktorých sme písali tu, vynára sa na povrch ďalšie riziko. Patterson, vedec z Deakin University, ktorá sa nachádza v austrálskom mestečku Victoria, sa pre magazín Strar Online vyjadril, že hackeri sa bez problémov môžu nabúrať do robota a prebrať nad ním úplnú kontrolu. Preto by pre nich nebolo problémom „prinútiť“ robota, aby vzal do rúk nôž a postavil sa tak proti svojmu majiteľovi. Hackeri sa môžu nabúrať akokoľvek, či už cez počítač alebo telefón. Vraj to je riziko, s ktorým treba počítať.

#sexrobot #sexdoll #instagram

A post shared by Sunil Hatwal (@sun_hwr) on

Napriek všetkým možným rizikám sa sexuálne roboty stávajú čoraz viac obľúbené. Predpokladá sa, že o niekoľko rokov budú na nerozoznanie od človeka. Veríme však, že tento bizarný scenár ostane len utópiou. Veď na svete je dosť ľudí, z ktorých si môžeme vyberať životného partnera. Nikto predsa nechce, aby ho partner pri prvých vzťahových problémoch vymenil za robotickú verziu, ktorá sa mu môže kedykoľvek vymknúť z rúk, a to vďaka útoku hackerov.

Pozri aj: Takmer úplne nahá, s putami či v podväzkoch. Odvážna Bratislavčanka svojím extravagantným štýlom delí ľudí na dva tábory

viralthread.com
Príbehy
0
Komentovať (0)