Foto: Olg

S peniazmi chce rozumne hospodáriť, časť z ich však minie aj na zábavu.

Kanadská tínedžerka v týchto dňoch prežíva svoje najšťastnejšie chvíle svojho života. Len 18-ročná Juliette Lamour si po prvýkrát v živote kúpila tiket do lotérie a hneď vyhrala neuveriteľných 48 miliónov kanadských dolárov, čo je v prepočte približne 33 miliónov eur, informuje BBC. Stala sa tak najmladšou kanaďankou, ktorá kedy vyhrala takú veľkú sumu.

Juliette zostala nohami pevne na zemi a plánuje pokračovať v štúdiu. Chce dokončiť medicínu a stať sa lekárkou. O to, ako najlepšie hospodáriť s financiami a výhrou, sa obrátila na svojho otca, ktorý je povolaním finančný poradca.

S peniazmi chce rozumne hospodáriť, časť z ich však minie aj na zábavu. Spolu s rodinou chce začať viac cestovať a spoznávať nové kultúry.

Tiket si kúpila pre zábavu

Juliette náhodne poradil, aby si kúpila tiket jej starý otec. Mala to spraviť len tak, pre zábavu. Keď bola v obchode, zavolala otcovi a ten je poradil, aby si kúpila tiket LOTTO 6/49 Quick Pick. Na tiket skoro zabudla, až kým jej kolegovia v práci nepovedali, že niekto z jej rodného mesta vyhral 7. januára jackpot.

Keď tínedžerka otvorila aplikáciu, bolo vymaľované. Mobil jej začal hrať znelku a na displeji sa objavil text „Veľký víťaz“, dodáva portál.

Najnovšie články