Foto: TASR (Jakub Kotian)

Najväčší športový sviatok roka sa blíži.

Majstrovstvá sveta v hokeji bývajú každoročne jedným z najočakávanejších športových programov roka. Túto sezónu sa ale prvýkrát neobjavia na žiadnom z programov verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska, keďže práva na MS v hokeji preplatila komerčná skupina JOJ Group. Tá prenosy ponúkne najmä na svojom tematickom športovom kanáli. O najväčší hokejový sviatok ale nebude ukrátený nikto.

Zadarmo si totiž bude môcť jednotlivé zápasy pozrieť každý. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk totiž bude JOJ Group zápasy z MS v hokeji vysielať nielen na kanáli JOJ Šport, ale aj na hlavnom programe TV JOJ a JOJ Plus. A práve vďaka tomu si svetový hokejový šampionát majú možnosť vychutnať aj tí diváci, ktorí nemajú v predplatených balíčkoch program JOJ Šport, keďže prostredníctvom DVB-T vysielačov 2. celoplošného multiplexu sú kanály JOJ a JOJ Plus šírené nekódovane.

Zadarmo aj cez internet

Ďalším miestom, cez ktoré bude možné sledovať prenosy zo šampionátu, ktorý tento rok bude hostiť susedné Česko v Prahe (O2 Arena) a v Ostrave (Ostravar Aréna), bude internet. JOJ Group umožňuje sledovať vysielanie prostredníctvom služby JOJ Play na smartfónoch, tabletoch, smart TV či PC, pričom do služby sa stačí len zaregistrovať, nie je potrebné žiadne predplatné.

Čo sa týka zápasov nášho mužstva na hokejových MS, tak Slovensko sa predstaví už v prvý deň konania, teda 10. mája o 16:00 v zápase proti Nemecku. Kompletný zoznam zápasov slovenskej reprezentácie nájdete nižšie.

10. máj o 16:00 | SLOVENSKO – NEMECKO
12. máj o 12:00 | SLOVENSKO – KAZACHSTAN
13. máj o 16:00 | SLOVENSKO – USA
15. máj o 20:00 | SLOVENSKO – POĽSKO
18. máj o 20:00 | SLOVENSKO – FRANCÚZSKO
19. máj o 20:00 | SLOVENSKO – LOTYŠSKO
21. máj o 20:00 | SLOVENSKO – ŠVÉDSKO
Uložiť článok

Najnovšie články