foto: reddit.com

katka / / News
Pozrite sa pracovnú ponuku, ktorá sa neodmieta.

Nudí vás vaša práca? Žiadny problém, prinášame vám pracovnú ponuku, ktorá vám dá dôvod, prečo s ňou okamžite skončiť. Jedna veterinárna klinika v Írsku totiž oznámila, že hľadajú pracovníkov na pozíciu profesionálneho túliča mačiek. Na toto miesto ste čakali celý svoj život.

Pravdepodobne už hľadáte najbližší let do Írska, no pozrite sa na to, koho hľadajú. Klinika Iba mačky v Dubline totiž chce najať niekoho, kto miluje mačky a rád by pomáhal mačkám z ulice, ktoré potrebujú pomoc. „Ideálny kandidát musí byť láskavý a vedieť nežne hladiť a maznať mačky – a to nie len chvíľu, ale dlhšiu dobu.

Evan Antin
reddit.com
Evan Antin

K mačkám sa teda musíte vedieť nežne prihovárať a šepkať im pekné slová, aby sa dokázali utíšiť aj tie najnervóznejšie z nich, ktoré musia ošetriť. „Nie je jednoduché pochopiť rôzne druhy mravčania či pradenia. Ak to niekto dokáže, je to veľká výhoda na získanie práce tohto druhu.

reddit.com
reddit.com

Na čo teda čakáte? Posielajte životopis a motivačný list. Toto môže byť šanca, na ktorú čakáte celý život – celodenné maznanie mačiek až do dôchodku znie ako splnený sen.

reddit.com

Pozri aj: 15+ rôznych psov, ktorí sa skrížili s plemenom corgi a vznikli stvorenia, ktoré ťa svojím vzhľadom prekvapia

boredpanda.com
0
Komentovať (0)