Pixabay

Matej Mensatoris / / News
Obchod IKEA spustil svoj on-line obchod. Stovky produktov si tak môžete vybrať bez toho, aby ste sa pohli z domu.

Známy predajca nábytku a bytového zariadenia, spustil počnúc včerajším dňom on-line obchod a zákazníci tak už môžu využiť kúpu tovaru z pohodlia domova. Túto službu doteraz IKEA neposkytovala a mnohým zákazníkom chýbala. Veď nie každému sa chce navštíviť predajňu, najmä ak nepochádzate z hlavného mesta. IKEA tak vyšla v ústrety aj týmto zákazníkom.

Zákazníci na celom Slovensku si teraz môžu vybrať, zaplatiť a objednať dopravu bytového zariadenia IKEA na stránke www.IKEA.sk, informuje spoločnosť v tlačovej správe. Po úspešnom uvedení služby „Klikni a vyzdvihni“ a „Klikni a dovezieme“ v Českej republike v septembri minulého roka spoločnosť implementuje službu s názvom Nákup on-line aj u nás.

Službu, ktorú poskytujú mnohé „kamenné“ obchody zamerané na bytové zariadenia, IKEA doteraz nemala, čím v tejto sfére zaostávala za konkurenciou. Mnohým zákazníkom vadilo, že musia navštíviť predajňu a dožadovali sa možnosti nákupu on-line, čomu spoločnosť vyhovela.

wikimedia.org

Naším cieľom je neustále zlepšovať kvalitu našich služieb a práve prostredníctvom nákupu on-line výrazným spôsobom zvýšime dostupnosť našich výrobkov a riešení pre čo najviac zákazníkov na celom Slovensku,“ hovorí Marek Feltl, generálny riaditeľ IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Ako na to?

On-line obchod je intuitívny a možnosťami sa zásadne nelíši od ostatných obchodov. Po výbere tovaru si zákazníci môžu zvoliť, či si tovar vyzdvihnú na predajni, priamo v obchodnom dome, alebo využijú službu dopravy. Zákazník si môže tiež zvoliť časové pásmo, kedy by chcel, aby mu bol tovar doručený, alebo kedy príde po tovar do obchodného domu. Ďalším krokom je platba on-line.

Zákazníci si môžu vybrať z prakticky celého bežného sortimentu obchodu, okrem špecifických produktov, ako sú napríklad rastliny, potraviny alebo metrový textil.

Ceny dopravy a ceny za vyzdvihnutie tovaru podľa nákupného zoznamu budú pre zákazníkov služby Nákupu on-line rovnaké ako pre zákazníkov, ktorí si túto službu objednajú v obchodnom dome a výška ceny bude jednotná bez ohľadu na množstvo a hmotnosť tovaru,“ hovorí Nina Maláková, manažérka eCommerce v IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Pozri aj: 10 faktov, ktoré ste určite nevedeli o spoločnosti Ikea

interez.sk (mmm), ikea.com


Komentovať (0)