foto: facebook.com (Porniky)

Tieto perníky majú síce tradičnú chuť, avšak nápisy na nich už tradičné nie sú.

Stačí jeden dobrý nápad a dvere k úspešnej budúcnosti sú dokorán otvorené. Niečo takéto sa prihodilo aj trom mladým Slovenkám, ktoré sa rozhodli vyrábať tradičné perníky, avšak s veľmi netradičnými nápismi. A tak vznikli Porníky – perníky s netradičnými a často pikantnými nápismi.

Ako uviedli v rozhovore pre emefka.sk presladené názvy na prezdobených perníkových srdciach v nich vzbudzovali skôr nechuť. A keďže hľadali niečo, čo by sa podobalo ich humoru, dali hlavy dokopy a zrodili sa Porníky. Keď bol nápad na svete, začali doťahovať biznis plán, začali spolupracovať s tradičnou rodinnou pekárňou a to najmä preto, aby Porníky nepotešili len oko, ale aj žalúdok.

Pravdou je, že niektorých ľudí, najmä staršej generácie, takéto perníky pobúria, avšak drvivá väčšina oceňuje ich kreativitu a nápaditosť. A my sa tomu nečudujeme. Veď posúďte sami:

Mňam mňam….tie najlepšie porníky sú u nás! Testované výhradne na ľuďoch! ❤️ #porniky #pernik #gingerbreadheartYummy….the best porniky are with us! Tested only on people!

Posted by Porniky on Mittwoch, 30. August 2017

Znova pondelok…je to ako "na Facku ?!".. darujte ju niekomu inému, uľaví sa vám a ešte im bude aj chutiť! #porniky #pernik #zivotnafacku #nedarujmuto

Posted by Porniky on Montag, 11. September 2017

Toto bol náš prvý dotyk s voňavučkými porníčkami 🙂 čoskoro už aj vo vašich rukách ! <3 #porniky #perniky #mamvpiči #buďmôjprvýprosím #máškondóm Aďka Moravčíková Zdenka Bubakova Romi Metelkova

Posted by Porniky on Mittwoch, 13. September 2017

Posted by Porniky on Donnerstag, 7. September 2017

..neviem to krajšie povedať.. ale aj tak je to z lásky #porniky #pernik #love #laskakzvieratam.. I cannot say it better… but still love you deeply 🙂

Posted by Porniky on Donnerstag, 7. September 2017

 

Tento porník vám rozvonia izbu, no nezabráni, aby váš partner nepotreboval sprchu….dve muchy jednou ranou! 🙂 a ešte…

Posted by Porniky on Freitag, 1. September 2017

Čo by si chcel povedať zajtrajšiemu dňu? —-vyhradené pre študentov…a učiteľov—- #zacinaskola #summerisover…

Posted by Porniky on Sonntag, 3. September 2017

Ak máš pocit, že život s tebou zametá….choď za ľuďmi, ktorých máš rád a ZVER sa! ☺️😇❣️ #porniky #pernik #besties #gowildWhen life gives you lemons…..go WILD with your besties!

Posted by Porniky on Donnerstag, 31. August 2017

S úprimnosťou ďalej zájdeš….preto si ju vážime. Ak chceš niekomu dobre poradiť, stačí ho označiť alebo jednoducho darova…

Posted by Porniky on Dienstag, 29. August 2017

Ak sa vám Porníky páčia, sleduje ich na facebooku, kde si môžete aj tieto sladké kontroverzné perníky aj objednať. Navštívte aj instagram.

Pozri aj: Títo Slováci prišli s unikátnym nápadom. Jedlo z fariem sa vďaka nim dostane priamo pred vaše dvere (Svet Bedničiek)

facebook.comemefka.sk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )