Foto: Policja Zakopane

Od uplynulého víkendu policajti hľadajú manželský pár z Varšavy.

44-ročná Aneta a 49-ročný Adam za záhadných okolností zmizli minulý piatok 19. mája. Doma po sebe zanechali dvoch dospievajúcich synov a odkaz, informuje web Noviny.

„Pár pochádzajúci z varšavskej štvrti Mokotov zmizol v piatok večer. Manželia na papierik dvom synom vo veku 15 a 17 rokov napísali, že im želajú veľa šťastia v ďalšom živote a odišli,“ informuje portál Polsat News. Akonáhle chlapci odkaz našli, kontaktovali príbuzných. Rodina sa obrátila na políciu.

O chlapcov sa starajú príbuzní

Vyšetrovateľom sa podarilo zistiť, že dvojica sa zrejme skrýva niekde v horách. Reportér rozhlasovej stanice RMF FM zistil, že jedna z turistiek na nezvestnú dvojicu narazila v pondelok v údolí Tatranskej Javorinky. Polícia z poľského Zakopaného neskôr uviedla, že manželia v noci na utorok zrejme prespali v neďalekej turistickej chate Murowaniec.

Miesto však opustili skôr, než dorazila polícia. Policajti apelujú na turistov, aby sa ozvali, ak v posledných dňoch na tatranskom chodníku nezvestný pár stretli. O chlapcov sa aktuálne starajú príbuzní. Dúfajú, že Aneta s Adamom sa čoskoro vrátia v poriadku domov.

Najnovšie články