Foto: youtube.com (NEWS LIVE)

Priznanie tohto ruského mladíka je ako vystrihnuté zo scifi filmu. Tvrdí, že si spomína na svoj minulý život, ktorý prežil na Marse.

Boriska Kipriyanovič je od detstva tak trochu iný než jeho rovesníci. Odmala totiž prekvapuje svojimi nadpriemernými znalosťami planetárneho systému. Stretol sa s množstvom odborníkov a profesorov, ktorých neraz predčil svojimi vedomosťami. Dnes už dvadsaťročný mladý muž má však na pôvod svojich znalostí odôvodnenie. A to je pomerne zvláštne.

Boriska z Volgogradu tvrdí, že si spomína na svoj minulý život. Predtým, než sa „štandardne“ narodil na Zemi, vraj žil na Marse, na ktorom bola väčšina obyvateľstva zničená vojnou. Možno aj vám toto priznanie vyvolá úsmev na tvári. Mnohí sú však presvedčení, že na ňom môže byť zrnko pravdy. Pretože aj podľa jeho biologickej mamy, sa chlapec už ako malé bábätko výrazne líšil od ostatných. Ako dvojtýždňový už držal hlavičku, začal plynule rozprávať už ako niekoľko mesačný, pekne kreslil a zaujímal sa svet okolo seba. Prvú väčšiu pozornosť zažil už v škôlke, v ktorej prekvapoval učiteľky vynikajúcou pamäťou, nadpriemernou inteligenciou či používaním odborných výrazov, ktoré akosi nepatria do bežnej zásoby štvorročného dieťaťa. A ako rástol, jeho superinteligencia sa začala prejavovať čoraz viac. Konieckoncov, môžete to posúdiť aj sami:

Mars, jadrová vojna či mimozemské civilizácie

Chlapcovi rodičia tvrdia, že Boris v detstve nedostával žiadne informácie o planétach, solárnom systéme či Marse, na ktorý bol zvlášť zaťažený. Na prvý pohľad sa mohol zdať chlapcov záujem o vesmír úplne obyčajný, pretože táto téma fascinuje všetky deti. Háčik je však v tom, že Boris od útleho veku vedel poskytnúť prekvapivo presné informácie, pričom pravdivosť mnohých z nich sa dokázala až dodatočne. A práve to pridáva chlapcovi dodatočnú hodnotu. Nevymýšľa si, ale pozná reálne fakty, o ktorých mnohí nevedia. Otázka však spočíva v tom, odkiaľ čerpá informácie?

pixabay.com

Boris tvrdí, že väčšinu informácii si pamätá z minulého života, ktorý prežil na Marse, pričom to tam nevyzeralo dvakrát ružovo. Na tejto planéte vraj došlo k nukleárnej vojne, ktorá zrejme nepoteší ani mimozemšťanov. Prežilo ju údajne len pár jedincov, ktorí tam žijú naďalej. Majú vraj odlišnú stavbu tela a dýchajú oxid uhličitý. Takže ak by sa chystali niekedy navštíviť našu Zem, museli by si ho zabezpečiť.

Tento mladý „mimozemšťan,“ ktorý vyniká superinteligenciou, má samozrejme pre ostatných pozemšťanov aj posolstvo. Tvrdí, že Zem v sebe ukrýva veľa tajomstiev. Veľa vecí však vyjde najavo, ak sa otvorí socha Sfingy, ktorá ticho stráži pyramídy v Gíze.

Či má chlapec naozaj pravdu alebo či to všetko nie je iba obyčajný podvod zameraný na získanie záujmu a a na zvýšenie popularity, to pravdepodobne ukáže až čas. Čo si o tom myslíte vy? Veríte, že chlapec pochádza naozaj z Marsu?

Pozri aj: Polícia zadržala muža, ktorý tvrdil, že sa vrátil v čase z roku 2048 a mimozemšťania naplnili jeho telo alkoholom

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)