kcci.com

Ak ste niekedy stratili peňaženku, určite viete, že to, čo potom nasledovalo, nebolo veľmi príjemné. Ihneď volať do banky a zablokovať platobné karty a potom nasledoval kolotoč vybavovania všetkých...

Ak ste niekedy stratili peňaženku, určite viete, že to, čo potom nasledovalo, nebolo veľmi príjemné. Ihneď volať do banky a zablokovať platobné karty a potom nasledoval kolotoč vybavovania všetkých dokladov, ktoré v nej boli. Ak ste ale mali šťastie v nešťastí, potom peňaženku našiel poctivý nálezca, ktorý si vás podľa údajov vyhľadal a peňaženku vám vrátil. Takéto udalosti sa odohrávajú každý deň a nie sú až tak nezvyčajné. No keď niekto nájde a vráti peňaženku pôvodnému majiteľovi s tým, že od straty prešlo vyše 70 rokov, tak to už také bežné nie je.  

Larry Sloan so svojou ženou Cindy vlastnia staré historické divadlo v americkej Nevade, ktoré si sami svojpomocne a postupne renovujú.

kcci.com
kcci.com

Jedného dňa sa Cindy rozhodla, že budú rekonštruovať miestnosti na poschodí. Kým sa Cindy venovala samotnému priestoru, Larry sa pustil do podlahy. Keď odstránil podlahu všimol si zvláštnu vec. Medzi trámami trčala zapadnutá peňaženka.

kcci.com
kcci.com

„Bola z plastu, ihneď som si pomyslel, že musela vypadnúť nejakému dieťaťu. No ani vo sne by ma nenapadlo, aká stará môže byť“, povedal Larry.

kcci.com
kcci.com

Peňaženka obsahovala niekoľko fotografií. Niektoré boli v zlom stave, iné boli zase takmer nedotknuté.

kcci.com
kcci.com

Pokračovanie na ďalšej strane…

Najnovšie články