Foto: Instagram (victoriassecret, tabriamajors)

Tabria Majors je modelka z Brooklynu, ktorá niekoľkokrát verbálne bojovala proti Victoria’s Secret.

Márne. Čo sa však oplatí urobiť je jednoduchý krok, v ktorom sa ukáže, že človek dokáže bojovať aj viac, ako slovne. Aby obhájila svoju myšlienku uverejnila na Instagrame niekoľko svojich fotiek. O čo išlo? Pri nákupe spodného prádla dokáže človek len sotva posúdiť, či mu bude nejaký kus oblečenia dobrý, pokiaľ ho majú na sebe modelky s najmenšími rozmermi.

Aby Tabria pritiahla pozornosť, nechala sa nafotiť v niekoľkých svojich najobľúbenejších kúskoch od Victoria’s Secret. A vyzerala v nich naozaj skvostne. Ak toto nedokazuje, že plus-size ženy dokážu predať toľko bielizne, koľko štíhle modelky, tak už snáď nič. Samozrejme, že štíhle postavy a chudé dievčatá nikto neodsudzuje, avšak práve v modelingovom biznise nedochádza k rovnosti, ktorá tu celkom očividne chýba.

A to sa netýka len modeliek samotných, ale najmä zákazníkov, ktorí môžu mať značný problém s nákupom niečoho, čo vyzerá, akoby to nebolo vyrobené pre nich. Tabria získala na svojich záberoch viac ako 27-tisíc lajkov a to svedčí o jedinom. Svet modelingu by sa mal konečne spamätať a začať viac akceptovať fakt, že medzi ľuďmi sú rozdiely. Ako povahové, tak aj vzhľadové.

Pozri aj: Takto vznikajú profesionálne zábery. Fotograf sa rozhodol ukázať pravdu, ktorá stojí za dokonale prevedenými fotografiami

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)