Foto: instagram.com

Matej Mensatoris / / Série
Pozrite sa, ako môžete dopadnúť, keď to preženiete s posadnutosťou idolom. To, že niekoho obdivujete, automaticky neznamená, že sa naňho musíte podobať.

Plastické operácie nie sú v dnešnej dobe žiadnou novinkou a vo svete celebrít by sme skôr vymenovali osoby, ktoré estetický chirurgický zákrok ešte nepodstúpili. Dôvodom, prečo ľudia neváhajú ľahnúť pod skalpel je často nutkanie na sebe niečo vylepšiť, byť krajším a najnovšie sa i niekomu podobať. Presne to bol zámer 22-ročnej dievčiny z Iránu, ktorá to však s plastikami prehnala. 50 operácií podstúpila z jediného dôvodu – chcela sa čo najviac podobať svojmu idolu, Angeline Jolie. Aj keď je dievča so svojím výzorom zjavne spokojné, ostatní sú pohoršení. Výsledok môžete posúdiť sami.


https://www.instagram.com/p/BZwTcoMFkyR/?taken-by=sahartabar_page

Aj keď sú mnohí ľudia stále proti plastickým operáciám, tieto zákroky majú svoje opodstatnenie a dokážu človeku skutočne pomôcť. Problém s dýchaním vám vyrieši chirurgická úprava nosovej prepážky, ak trpíte chronickou bolesťou chrbtice, dnes si už môžete dať zmenšiť poprsie. Mnoho vrodených porúch, ktoré majú za následok deformáciu tváre (napríklad sánky) sa dá účinne riešiť chirurgickým zákrokom, takže je na mieste spomenúť i pozitíva.

👸 #sahartabar #sahar #سحر_تبر #سحر 👽💦🙈🙈🙈🙈

A post shared by sahar tabar (@tabarsahar) on

V neposlednom rade sa však plastická chirurgia masovo venuje úprave zovňajšku. Zákazníčky i zákazníci, ktorí nie sú spokojní so svojím výzorom sa neboj ľahnúť pod skalpel, len aby sa vo svojom tele cítili lepšie.

Mnohým to navráti stratené sebavedomie a pomôže sa vyrovnať s depresiou. Mnohí sa však nechajú strhnúť do víru „plastík“ a nasleduje jedna operácia za druhou. Chcú sa podobať na obľúbenú speváčku, herecký idol alebo dokonca na bábiku Barbie. Podobne je na tom aj mladá Sahar z Iránu.

مدرسه نابه👅✌️

A post shared by سحرتبر..!👽✌️ (@sahartabar_officia) on

Sahar Tabar je 22-ročné dievča z Teheránu, ktoré sa rýchlosťou blesku preslávilo na Instagrame. Jej vyše 300 000 sledovateľov však neobdivuje jej talent alebo prácu, všetci sledujú jej premenu. Fotky, ktoré Sahar uverejňuje sú skutočne dych vyrážajúce. Aj keď táto slečna tvrdí, že zámerom je vyzerať úplne ako Angelina Jolie, operácie nedopadli tak, ako by sme očakávali.

عزیزم تو الماسی هیچ کس نمیتونه بشکندت..!

A post shared by sahar tabar (@sahartabar__23) on

Úplne zdeformované črty tváre, vpadnuté líca a minimálna mimika je to, čo ostalo z pôvodnej Sahar. Dokonca sa rozhodla držať diéty, len aby si udržala vysnívaných 40 kilogramov. Sahar podľa jej vlastných slov urobí čokoľvek, len aby vyzerala ako jej odveký idol. Mnohí sa jej však posmievajú a namiesto Angeliny Jolie ju prirovnávajú k postavičke z animovaného filmu Tima Burtona.

زندگی کن به شیوه ی خودت 🙂 🎈 #سـحـرتبــ👀️ـــــر 🌌❄🔮

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

50 operácií, ktoré zvládla behom jediného roka dievčaťu úplne ukradli jej tvár. Ktovie, ako ďaleko je ochotná zájsť v mene vidiny krajšieho výzoru, ktorý má pripomínať slávnu herečku. My len dúfame, že tieto premeny neskončia ešte viac tragicky.

تو واسم راست بودي يه حس خاص بودي..!❤️🎵 music tu channel..!🎶 (link bio) @saeed_fro @saeed_fro @saeed_fro

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

❤️

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

نرو بدون تو سخت ميگذره..!❄️

A post shared by سحرتبر..!👾✌🏻 (@sahartabar_official) on

Pozri aj: Rakovina ho pripravila o polovicu tváre. Odvážny chirurg sa pustil do rekonštrukcie a použil časti z jeho nohy a predlaktia

babskeveci.sk
Komentovať (0)