Instagram.com/ Twitter.com

Matej Mensatoris / / News
Čo sa stane, keď si dovolíte parodovať majstra sveta - Petra Sagana na sociálnej sieti? Odpíše vám a jeho reakcia stojí za to.

Keď sa osemročná Ruby Isaacová z anglického Northamptonshire vrátila z jazdy na bicykli, bola veľmi unavená. Preto sa rozhodla, že napodobní svoj cyklistický idol, ktorým nie je nik iný ako Peter Sagan. Po jazde si dopriala, tak ako jej vzor, hrsť gumených cukríkov a video zverejnila na sociálnej sieti Twitter. Z krátkeho záznamu sa okamžite stal hit internetu a na samotné video reagoval aj fenomenálny Peter Sagan.  

V cieli závodu Kuurne-Brusel-Kuurne, ktorý Peter Sagan vyhral, sa odohrala situácia, ktorá pobavila mnohých fanúšikov cyklistiky. Saganovi do rúk nasypali hrsť gumených medvedíkov a ten si ich okamžite „napchal“ do úst.

Po niekoľkých dňoch, keď sa malá Ruby vrátila zo svojej večernej jazdy na bicykli, vtipne sparodovala video so Saganom. Ruby sa ním nechala inšpirovať a tak, ako Peťovi Saganovi, aj jej do dlaní nasypali gumených medvedíkov a ona si ich lačne „napchala“ do úst. Video zverejnila na Twitteri a to sa okamžite stalo senzáciou.

„Bola som trochu unavená z večernej jazdy. Našťastie som mala tip od Petra Sagana“, napísala Ruby k videu.

Jej tweet sa okamžite stal virálnym a momentálne sa páči sa vyše tisícke ľudí. To najlepšie ale prišlo až potom. Na jej paródiu reagoval aj samotný Peter Sagan, ktorý jej odpísal:

„O niekoľko rokov sa môžeš pokojne stať majsterkou sveta. Pamätaj, nikdy sa nevzdávaj“, napísal jej Sagan.

Peter Sagan má na Twitteri takmer 600-tisíc sledovateľov, no on sám sleduje iba 66 ľudí, medzi ktorými sú také významné osobnosti ako Alberto Contador či Arnold Schwarzenneger. Teraz k týmto významným osobnostiam pribudol aj twitterový účet malej Ruby, z čoho má malá Angličanka nesmiernu radosť.

Pozri aj: Keď ho zložíte, zmestí sa do aj do batoha. Slováci vymysleli revolučný bicykel, ktorý rozhodne stojí za vašu pozornosť

interez.sk (mmm), road.cc


Komentovať (0)