Foto: facebook.com

Matej Mensatoris / / Lokál
Rozkaz znel jasne. Treba vybudovať nové parkovacie miesto.

Nie je žiadnym tajomstvom, že či už v hlavnom meste, alebo aj v iných mestách na Slovensku máme problém s dostatočným miestom voľných parkovacích miest. Preto niet divu, že kompetentné orgány  a úrady hľadajú voľné miesta, všade kde to len ide. Avšak ako ukazuje aj táto fotografia, niekedy ho hľadajú aj tam, kde to nejde. 

Na stránke odkazprestarostu.sk sa objavila fotografia, ktorá pobavila stovky ľudí. Na snímke môžete vidieť záber na parkovacie miesto, uprostred ktorého sa nachádza lampa pouličného osvetlenia. Ak nedisponujete autom skutočne malých rozmerov, toto miesto je jednoducho nepoužiteľné.

Nie kazde riesenie je odpoved na problem 🙂 Bratiska

Posted by Karol Kolcar on Mittwoch, 11. Oktober 2017

Rozumieme snahe vybudovať čo najviac parkovacích miest a pomôcť tak občanom. Avšak určite by sa mal pri realizácií použiť aj zdravý sedliacky rozum. Potom by sa nestalo, že vznikne parkovacie miesto, ktoré je prakticky nepoužiteľné. Možno by sa mohli tvorcovia značenia zamyslieť a namiesto jedného nepoužiteľného boxu na auto tam urobiť miesta na parkovanie bicyklov či na motorky. Určite by to bolo vhodnejšie využitie, ako súčasné riešenie.

Pozri aj:6 šoférskych zlozvykov, ktoré vám zničia auto aj rozpočet

odkazprestarostu.sk
0
Komentovať (0)