Foto: Instagram (natymon8)

Keď ste so svojou polovičkou dostatočne dlho, dokážete celkom ľahko určiť, či sa ako pár hodíte na výchovu detí.

A nie je nič zlé na tom, ak dokážete byť objektívni a usúdiť, že sa na úlohu rodičov jednoducho nehodíte. Dvaja atraktívni mladí ľudia z Kolumbie, Nathalie Guzman a Andrés Flu, sa rozhodli, že deti nechcú. Dokonca zavesili na sociálne siete aj spoločné selfie, na ktorom pózujú s poradovou kartičkou na vazektómiu.

Pár, ktorý je svojej myšlienke doslova oddaný, ozrejmil svoje konanie tým, že ani jeden z nich nechce prispievať ku kontaminácii planéty dieťaťom, pretože už teraz je preľudnená a poškodená. Aj keď je zvláštne chváliť sa podobným rozhodnutím na sociálnej sieti, je pochopiteľné, že Nathalie a Andrés chcú svoju myšlienku šíriť ďalej.

Nič šokujúce na tejto situácii nie je. Podobné rozhodnutie robí množstvo párov po celom svete. Ale keďže internet aj v roku 2019 zostáva internetom, k cudziemu rozhodnutiu sa museli vyjadriť aj haldy ľudí. Obrázok, ktorý Andrés zdieľal na svojom Instagrame niesol popis, ktorý hovoril, že sú obaja hrdí na to, že nikdy nebudú rodičmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nath MG (@natymon8),

Akceptujeme život, v ktorom budeme do jeho konca kupovať hračky iba pre seba, cestovať bez obmedzení a chodiť doma nahí. Napriek tomu, toto nie je hlavný dôvod pre naše rozhodnutie. Najdôležitejšia vec, ktorou chceme prispieť, je záchrana preľudnenej a poškodenej planéty. Neprinesieme sem ďalšieho človeka, aby sme k tejto kontaminácii prispievali.

Samozrejme, že nie každý súhlasil s rozhodnutím tejto dvojice. A to aj napriek tomu, že opäť raz hovoríme o cudzom rozhodnutí. „Čo by bolo s tebou, kedy tvoj otec urobil rovnaké rozhodnutie? Dieťa nikdy nie je chyba, je to požehnanie. Nikdy nebudete šťastní,“ napísal jeden z používateľov. Našlo sa však aj mnoho ľudí, ktorí túto myšlienku podporili.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nath MG (@natymon8),

Či sa to už ich Instagramovému publiku páči alebo nie, planéta skutočne je preľudnená a poškodená. Rozhodnutie, ktoré tento pár spravil je teda na mieste a najmä, týka sa iba tejto dvojice ľudí a nikoho iného.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy