Foto: Instagram (maddieelambertt)

Keď porodila dieťa, mala len 14 rokov, teraz sa jej darí skvelo.

Maddie Lambert-Crowley odišla zo školy po tom, ako otehotnela vo veku iba trinásť rokov. Tento rok bol pre ňu zlomom, hoci si mnohí ľudia mysleli, že si zničila život. Opak bol pravdou.

Ako píše portál The Sun, Maddie samu seba označuje ako „to dievča, ktoré otehotnelo v trinástich“. Teraz má 21, venuje sa štúdiu a privítala na svete druhé dieťa, chlapčeka menom Ryder James. Má tiež šesťročnú dcéru Everly Joy, ktorú priviedla na svet ako štrnásťročná. Malého Rydera má so svojím manželom, Everly s iným mužom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maddie Lambert-Crowley (@maddieelambertt)

Ukončila štúdium, má manžela a ďalšie dieťatko

Maddie a Randy sa zosobášili, keď bola tehotná a teraz s hrdosťou prehlásila, že ukončila štúdium umenia. Novinku oznámila prostredníctvom niekoľkých obrázkov na sociálnych sieťach, kde pózovala so oboma svojimi deťmi. „Kedykoľvek vidíte reláciu, v ktorej sú dospievajúce mamičky, vidíte len drámu a negatíva. Je to však len šou,“ povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maddie Lambert-Crowley (@maddieelambertt)

Ľudia jej želali smrť

„Keď som skutočne otehotnela, veľmi som sa bála reakcie ľudí. Dostala som veľa negatívnych reakcií a veľa nenávisti.“ Ďalej vysvetlila, že jej ľudia posielali linky na kliniky, na ktorých robili potraty, ale niektorí jej priali smrť a hovorili jej, že si zničila život. „Nechala som ich, nech to robia.“ Iné dievčatá v škole sa Maddie posmievali, dávali si pod tričká lopty, aby napodobňovali jej bruško, keď bola v siedmom mesiaci. To ju nakoniec donútilo, aby zo školy odišla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maddie Lambert-Crowley (@maddieelambertt)

Nič by na svojom živote nemenila

Maddie je pevne presvedčená, že tehotenstvo tínedžerov určite nie je niečo, čo by mali ľudia odsudzovať, ale ani robiť z toho šou. Otvorene priznala, že predtým, než sa stala mamou, mnohé dievčatá v rovnakej situácii súdila. Teraz sa však na veci pozerá inak. Mnohých ľudí jej život zaujíma, preto ho dokumentuje, pričom sa z nej stala senzácia na internete.

Videá, ktoré zverejňuje na Youtube a na Instagrame majú milióny zhliadnutí. Venuje sa tiež rôznym iným témam, ako je napríklad mejkap či vlasy. Je dôkazom toho, že život sa vám s dieťaťom neskončí, a to ani v prípade, keď ho máte v mladom veku. Už predtým, než dovŕšila osemnásť rokov, si mohla kúpiť dom. Keď sa Maddie ľudia pýtali, či by niečo na svojom živote zmenila, povedala, že vôbec nič.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články