Foto: profimedia

Emma Čaputová zavesila modelingovú kariéru na klinec.

Dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej, 19-ročná Emma, sa nateraz odmlčala zo sociálnych sietí a zdá sa, že si dala pauzu, aj čo sa týka jej modelingovej kariéry. Plánuje sa k nej ešte niekedy vrátiť?

V roku 2021 spôsobila Emma Čaputová poriadny rozruch, keď sa na verejnosť dostali jej profesionálne fotografie a tiež informácia, že sa stala súčasťou modelingovej agentúry Exit. Mnohí módni odborníci jej pre jej miery, výšku a vzhľad predpovedali veľký úspech. Ako informuje portál Život, už vtedy Jozef Oklamčák, ktorý sa v modelingovom priestore pohybuje už 35 rokov, hovoril o tom, že pôsobí zaujímavo a v dave sa určite nestratí.

Modelingoví experti ju chválili

Veľmi podobný názor mal aj modelingový expert Saša Jány, ktorý ocenil jej originalitu a nekomerčný vzhľad. Z úspechu svojej dcéry sa radovala aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá ju podporovala. Emmu pritom oslovila samotná agentúra. Už vtedy však riaditeľ odboru komunikácie Kancelárie prezidentky SR Jozef Matej pre Nový Čas povedal, že Emma sa chystá študovať na vysokej škole a modeling je len doplnok.

Foto: profimedia

Veľký úspech a sľubná kariéra

Emma mala veľký úspech aj na podujatí Fashion Live 2021, kde ju prišla podporiť aj jej mama so sestrou Leou. V tom čase sa taktiež dala ostrihať nakrátko, čím na seba strhla pozornosť ešte viac. Pár hodín po podujatí však vtedy 17-ročná Emma musela čeliť nevhodnej kritike na svoj vzhľad od poslanca Tomáša Tarabu. Jeho neprimerané poznámky vyvolali veľa útokov a nenávisti. Emme sa mnohí ľudia posmievali a situácia vyeskalovala tak veľmi, že ticho nezostala ani samotná prezidentka.

Čelila mnohým urážkam

Uložiť článok

Najnovšie články