Foto: facebook.com/hotspotmedia

Asi by ste boli prekvapení, keby si vaša 72-ročná mama (či babička), našla len 27-ročného partnera. Navzdory názorom okolia to vyzerá tak, že sa skutočne milujú, no v šťastí im stojí prekážka v podobe víz

Na Facebooku sa môže stať kadečo. Dokonca môžete na ňom spoznať aj lásku svojho života. Určite aj vy máte v okolí zopár príkladov veľkej lásky, ktorá vznikla práve cez internet. 72-ročná Angela musela byť poriadne prekvapená, keď jej poslal žiadosť o priateľstvo len 27-ročný muž z Nigérie, ktorý by mohol byť pomaly jej vnukom. A napriek očakávaniu okolia tento nezvyčajný pár skončil pred oltárom. V šťastí im však nebráni veľký vekový rozdiel, ale byrokracia. CJ totiž to nedostal turistické víza, ktoré by mu umožnili byť po boku svojej manželky.

Britské úrady sa asi boja, že by CJ z Nigérie chcel natrvalo ostať so svojou ženou, a preto mu žiadosť o víza zamietli už po tretí raz. Ich obavy sú však oprávnené. Je predsa logické, že keď sa dvaja ľúbia, chcú ostať spolu. Angela Nwachukwu je však z tejto správy absolútne zdevastovaná. Tvrdí, že spoznala lásku svojho života a medzi ňou a CJ-om okamžite zafungovala chémia.

CJ poslal Angele žiadosť o priateľstvo vo februári 2015. Po dvoch mesiacoch intenzívnej komunikácie cez internet sa rozhodli, že sa stretnú naživo. Angela, ktorá je už šťastnou starou mamou šiestich vnúčat, nasadla do lietadla a odletela do Afriky. Asi nikto nečakal, že tento bláznivý internetový vzťah skončí svadbou.

No svadba sa konala. Synovia novomanželky boli spočiatku veľmi skeptickí voči vzťahu. Báli sa, že CJ je podvodník, ktorému ide len o peniaze. Veď takých je na internete viac než dosť. Avšak všetko nasvedčuje tomu, že cudzinec sa do ich matky bláznivo zamiloval.

“Keď mi poslal žiadosť o priateľstvo, nemohla som uveriť toľkému šťastiu. Stále sme sa mali o čom rozprávať,” spomína Angela na začiatok zoznámenia, ktorá dbá na morálne zásady, a preto sa rozhodla so sexom počkať až do svadobnej noci. Návšteva jej zákonitého manžela ju však stojí viac ako 21 700 €, a to je viac než dosť. Manželka sa však nevzdáva. Je rozhodnutá najať si právnikov, pretože si uvedomuje, že peniaze, ktoré dáva na cestu, vyjdú prakticky navnivoč. “Je síce o šesť rokov mladší, ako moje najmladšie vnúča, ale nemôžem si pomôcť. Som preňho tou najkrásnejšiou ženou na svete. Konečne sa cítim šťastná,” dodáva Angela, ktorej príbeh ukazuje, že v láske neexistujú žiadne logické pravidlá. CJ si plánuje vo Veľkej Británii dokončiť magisterský titul a tak možno budú študentské víza tou najlepšou alternatívou. Obom manželom držíme palce a veríme, že pevná vôľa (a láska) zdolá aj tie najväčšie prekážky.

Pozri aj: Táto ruská fotografka zachytila krásu staršieho manželského páru, aby ukázala, aká nekonečná vie byť láska

gossipmill.tv, ladbible.com

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )