Matt Austin/Facebook

Kristína Horniaková / / News
Mladého medveďa zlákala vôňa práve pečených koláčov natoľko, že bol ochotný sa pokúsiť zopár ukradnúť rovno z kuchyne.

Mlsný medveď si to namieril rovno do kuchyne majiteľky domu, ktorá práve piekla brownies a nemal v úmysle odísť len tak bez dezertu.

Žena z Connecticutu bola zrovna v kuchyni a piekla chutné brownies, keď začula buchnutie na sklenných kuchynských dverách. Otočila sa, aby zistila kto búcha na dvere a na jej prekvapenie zbadala vskutku neočakávaného návštevníka, ktorý sa snažil dostať dovnútra.

wfsb.com

Mladý medveď stál na verande a nazeral do kuchyne pravdepodobne dúfajúc, že bude pozvaný na dezert. Medveďa zrejme prilákala vôňa práve pečených brownies a evidentne by bol vďačný, keby sa s ním kuchárka o pár kúskov podelila.

wfsb.com

Keď sa žena nemala k tomu, aby mu otvorila kuchynské dvere, medveď sa rozhodol vyskúšať ďalšie dvojo dverí vedúcich z terasy so snahou dostať sa za každú cenu dovnútra. Museli to byť naozaj výborné koláčiky, pretože medveď sa nezľakol ani hluku, búchania do dverí či kričania preľaknutej majiteľky domu, pre ktorú bola návšteva medveďa viac  stresujúcim ako potešujúcim zážitkom.

wsfb.com
Matt Austin/Facebook

Na pomoc s maškrtným medveďom bola privolaná aj polícia, avšak kým policajná hliadka dorazila medveď sa už vydal za jedlom inam.

Pozri aj: Muž ukryl kameru vo vedre s vodou aby zistil, kto všetko sa príde z neho napiť. Pozrite sa, ako to dopadlo

interez.sk (Kristína Horniaková) designyoutrust.com
0
Komentovať (0)