Foto: Pixabay

Pre niekoho je bavenie sa o sexe s inými tabu, niektorí sa však radi niečo nové priučia a niekedy na to stačí siahnuť napríklad i po kvalitnom časopise.

Ak sú v dámskom alebo pánskom magazíne uvedené rady zameriavajúce sa na sex, vášeň, rozkoš alebo intímne partie, človek by čakal, že ich spísal odborník alebo si dal autor námahu s hľadaním faktov. Nie vždy to však prebieha takto ideálne a zjavne si autori niektorých článkov robia srandu alebo sa im divné rady prisnili v bizarnom sne. Nasledujúce rady vás zaručene pobavia, no k srdcu si ich určite neberte.

pixabay.com

Ak natrafíte na článok, kde sú spísané rady alebo návody, očakávate, že sa niečo nové naučíte. Nasledujúce tipy sú však perfektnou ukážkou toho, ako sa to nemá robiť. Príklad z týchto rád si neberte, no ich absurdnosť vás určite pobaví.

1) Tesne pred tým, ako u muža dôjde k vyvrcholeniu mu pod nos nasypte trochu papriky. To pošteklí sliznicu a muž začne kýchať. Kýchanie spôsobuje podobné pocity ako orgazmus, a tým pádom sa jeho eufória ešte znásobí.

pixabay.com

2) Ďalšia rada z Cosmopolitanu je skutočne na nezaplatenie a najmä v stave najväčšej vášne iste oceníte túto vysoko umeleckú a zdĺhavú vsuvku. Odporúča ženám namočiť si bradavky v jedlej farbe a následne ich využívať pečiatky na plátne, ktorým je mužské telo. Po otláčaní bradaviek po celom tele by mala žena farbu zlizovať.

3) O ďalšej rade môžeme všetci dúfať, že bola len nevydareným vtipom. Odporúča totiž jednému z partnerov, aby v skrini pred sexom schoval/a nejakú osobu, no partnerovi o tom nepovedal/a. Nuž, ak sa to dozvie, reakcia by asi stála za to.

pixabay.com

4) Pri ďalšom skvelom tipe sa presúvame do prostredia supermarketu, ale pokojne si poslúžte aj v miestnych potravinách. Podľa tipov istého magazínu by ste mali partnera vziať na malú exkurziu do predajne ovocia a zeleniny a poňať to ako predohru. Spoločne si užijete hmatové stimuly, môžete hladkať alebo stláčať rôzne druhy zeleniny či ovocia a vdychovať ich príjemné vône. Mali by ste spolu konverzovať a debata by mala byť ľahká a zábavná. Nuž, po takejto exkurzii si skôr predstavujeme výbuch smiechu.

5) Nasledujúci tip je pre milovníčky melírov a farbených vlasov. Podľa dámskeho magazínu by ste sa mali s partnerom pobrať do drogérie, vybrať náhodne nejakú farbu na vlasy (ideálne vymývateľnú, prosím). Sexy pocit z farbenia vlasov navzájom a hladenie pokožky hlavy spolu s vlnou adrenalínu, ako to dopadne je na nezaplatenie. No, tak to teda určite.

pixabay.com

6) Glamour odporúča pohrať sa s partnerovými prstami na nohách. Rozkoš z olizovania a cmúľania jednotlivých prstov má byť väčšia, ako si dokážete predstaviť. Pokiaľ však nemáte vyslovene záľubu v chodidlách, asi vám táto predstava nebude spôsobovať blažený úsmev na tvári.

7) Dostávame sa k jednému z najúžasnejších odporúčaní, vďaka ktorému si pokojne zájdete aj k tatérovi. Cosmopolitan totiž odporúča, aby ste si dali jeho meno vytetovať okolo bradaviek (dočasné tetovanie) a v náhodnej chvíli sa pred chlapom predklonili. Keďže nemáte mať podprsenku, túto nádheru si iste všimne. Len teda nevieme, či bude jasať.

pixabay.com

8) Zahaste svetlo  a navzájom sa kŕmte zmrzlinou. Čím viac zmrzliny vám spadne, tým lepšie pre vás. Môžete ju olizovať z partnerovho tela a užiť si rozkoš. Podľa nás skôr začnete chytať paniku, pretože nová posteľná bielizeň vás stála „majland“ a zvolili ste čokoládovú zmrzlinu.

9) Cosmopolitan tiež odporúča skúsiť nové sexuálne polohy. Na tom by nebolo nič smiešne ani divné. Polohy však nesú názvy iPhone X alebo Ice bucked challenge. Nevieme, čo si pod týmito názvami predstaviť a toto tajomstvo asi necháme radšej neodhalené.

Pozri aj: Frida Kahlo, Ashley Graham či mnohé ďalšie ako Barbie. Mattel predstavil 17 originálnych bábik inšpirovaných ženami, ktoré zmenili svet

indy100.com

Najnovšie články