Lucia Mužlová / / LifeHacking
Každý z nás má nejakú tú svoju skrýšu na cennosti. Buď si peniaze schovávame do šuplíku so spodným prádlom, pod matrac, alebo do nejakej kuchynskej...

Každý z nás má nejakú tú svoju skrýšu na cennosti. Buď si peniaze schovávame do šuplíku so spodným prádlom, pod matrac, alebo do nejakej kuchynskej nádobky, o ktorej vieme len my. Sú samozrejme aj takí, čo si cennosti neschovávajú a na druhej strane stoja tí, čo kľúče od domu ukrývajú pod kameň. Pozrite sa, kam môžete ukryť svoje cennosti ak vám už došli všetky nápady.

Niekedy si ľudia myslia, že ich skrýša je brilantná. Častokrát sa ale stáva, že je odhalená. Len si spomeňte, ako ste snorili po dome, keď ste ako tínedžeri hľadali nejaké drobné. Ja som našla vždy. Z toho vyplýva, že vaša skrýša nemusí byť vždy taká šikovná a premyslená. Nasledujúce nápady vám možno otvoria nové obzory kam ukrývať veci. Možno si poviete, že zverejnením týchto úkrytov a nápadov sa znižuje ich účinnosť, každopádne potenciálny zlodej nemá toľko času na to, aby hľadal vo všetkých kútoch.

Skvelý nápad ako si ukryť dôležité cenné papiere.

ukryt2
diply.com

Zabaliť drobné cennosti do sáčku a ukryť ich napríklad v praženej kukurici, alebo v nádobe so strukovinami je naozaj skvelý nápad.

ukryt3
diply.com

Skrýša v starej VHS kazete. Tam by určite nenapadlo nikoho hľadať.

ukryt4
diply.com

Dôkladne vyčistite vnútro plechovky od farby, pričom vonkajšiu stranu nechajte pokojne špinavú. Do plechovky môžete pokojne ukryť peniaze a plechovku vrátiť do pivnice alebo do špajzy.

ukryt5
diply.com

Zafarbená nádoba od majonézy tiež nemusí byť zlý nápad. Jediné čo budete potrebovať je biela temperová farba. Nikto nebude vaše peniaze hľadať v nádobách od potravín.

ukryt6
diply.com

Pokračovanie na ďalšej strane…Komentovať (0)