Nový seriál Chambers nájdete na Netflixe

Nový seriál Chambers nájdete na Netflixe, foto: MoviestillsDB.com

Netflix nám predstavil ďalší skvelý seriál.

To, že je dobrý však nič nemení na veci, že ho niektorým divákom neodporúčame sledovať. A to obzvlášť slabším povahám. Nový hororový seriál Chambers si síce získal množstvo pozitívnych recenzií a priazne, no niektorí diváci sa na druhej strane sťažujú, že im seriál nedá spávať. Titul pritom nemá núdzu o skutočne oslnivé obsadenie, v ktorom nechýba ani talentovaná ikona Uma Thurman.

Seriál ponúka skvelé herecké obsadenie, foto: MovieStillsDB.com

Seriál rozpráva príbeh Sashi, ktorá prežila len vďaka transplantácii srdca. Jej osud sa pretína s rodičmi mladého dievčaťa, vďaka ktorému získala transplantát. Matku zosnulého dievčaťa hrá zmieňovaná Uma Thurman, ktorá v krvavom žánri nie je žiadnym nováčikom (Pulp Fiction, Kill Bill, Jack stavia dom). Sasha si je s rodinou Lefevrovcov čoraz bližšia. Po čase však zisťuje, že smrť jej darkyne nebola presne taká, ako sa domnievala.

Nesledujte ho pred spaním

Na desivý horor sa však seriál začína meniť až v bode, kedy Sasha začne zažívať desivé vízie a epizódy, v ktorých vidí minulosť svojej darkyne. Seriál je podľa mnohých divákov tak hrozivý, že im nedá v noci spávať. Na sociálnych sieťach sa krátko po uvedení seriálu roztrhlo vrece s varovaniami o tom, aby ostatní diváci rozhodne nesledovali seriál pred spaním.

Ak máte radi horory a radi oželiete pár hodín spánku, výkon Umy Thurman a Alyry Rose v seriáli Chambers by ste si určite nemali nechať ujsť. Fanúšikovia síce avizujú, že seriál nie je tak desivý, ako napríklad ďalší netflixácky projekt The Haunting of Hill House, no je rozhodne napínavý a hrozivý v celkom inom zmysle.

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy