Foto: Unsplash

Výpadky internetu a televízie zasiahnu viacero lokalít aj na dlhé hodiny.

Jeden z najväčších slovenských operátorov ohlásil výpadky od utorka (9. júla) do piatka (12. júla). Tie sa dotknú televízie a internetu a prebiehať budú v rôznych časoch na viacerých miestach. Orange na svojom webe uviedol, že vplyv na služby majú práce na strane spoločnosti Slovak Telekom.

Rozsiahle výpadky

Spoločnosť upozorňuje na prvé výpadky, ktoré mali prísť už dnes ráno medzi 7:30 až 19:30 v lokalitách Hubice, Hubová, Ihráč, Kopernica a Švošov a v Košiciach na uliciach Kvetná, Maloidanská, Mierová, Mládežnícka, Na Záhumní, Nám. Oceliarov, Nemessányiho, Ranná, Smreková, Šemšianska, Učňovská, Železiarenská, v Sklených Tepliciach a vo Veľkej Ide od 8:00 do 15:30.

Zajtra 10. júla v čase od 7:00 do 16:00 môže dôjsť k nefunkčnosti služieb v Prievidzi na uliciach Átriová ulica, Bernolákova, Bojnická cesta, Bojnická cesta /A, Duklianska ulica, Kvetová, Lúčky, Malookružná ulica, Nábrežná ulica, Nemocničná, Priechodná ulica, Riečna ulica, Rybníčky, Súkennícka ulica, Svätoplukova ulica, Športová, Tenisová ulica, Trhová ulica, Ulica A. Bednára, Ulica A. Mišúta, Ulica A. Sládkoviča, Ulica A. Stodolu, Ulica B. Bjőrnsona, Ulica B. Bjőrnsona /B, Ulica F. Madvu, Ulica I. Krasku, Ulica J. Červeňa, Ulica J. Francisciho, Ulica J. G. Tajovského, Ulica J. Kollára, Ulica J. Kráľa, Ulica J. Murgaša, Ulica Ľ. Štúra, Ulica M. Falešníka, Ulica olympionikov, Ulica S. Chalupku, Ulica S. Chalupku /A, Ulica Š. Králika, Ulica Š. Závodníka, Ulica T. Milkina, Úzka ulica, Vnútorná ulica. Medzi 7:30 a 17:30 zasiahnu výpadky Ihráč, Kopernicu, Olováry, Veľkú Idu a Veľký Biel.

Orange sa svojim zákazníkom ospravedlnil za komplikácie. „V prípade, že vám po ukončení výpadku nefungujú služby, reštartujte, prosím, vaše zariadenia,“ radí operátor.

Vo štvrtok 11. júla nepôjde internet a televízia v Moravskom Lieskovom, Nižnej Slanej a Šišove medzi 7:00 a 18:00.

Lednicu a Moravské Lieskové zasiahnu výpadky v čase od 7:00 do 18:30 v piatok 12. júla.

Uložiť článok

Najnovšie články