Ilustračné foto: TASR

Pôjde o neobyčajné jazdy, nahrávané budú kamerami.

Známy podnikateľ a bývalý šéf parlamentu Boris Kollár bude v Bratislave šoférovať taxík. Má sa stať tvárou netradičnej marketingovej kampane jednej zo slovenských taxislužieb, informuje o tom portál Autoviny.sk.

Má ísť o súčasť iniciatívy, ktorej cieľom je posilniť komunikáciu medzi verejnými osobnosťami a občanmi, tiež sa ráta s podporou dobročinných projektov. Očakáva sa, že Kollár bude sedieť za volantom Citroëna C4 raz- až dvakrát týždenne.

Výnosy z jázd na dobrú vec

Témy rozhovorov so svojimi pasažiermi si má určovať sám, cieľom je vyhnúť sa potenciálnym konfrontáciám a umožniť otvorenú diskusiu na rôzne témy. Výnosy z jázd Kollára by mali smerovať občianskemu združeniu, ktoré v Bratislave prevádzkuje nocľaháreň a útulok pre ľudí v núdzi.

„Našiel som si na internete, že Ryde taxík robí špeciálnu takú edíciu, Ryde celebritiy. Môžu sa prihlásiť športovci, umelci, influenceri, politici, ktokoľvek. Dostane takéto autíčko a môže robiť taxikára,“ prezradil pre Topky Boris Kollár.

Ďalej prezradil, že jazda s ním nebude obyčajná. Bude sa nahrávať kamerami. „Ten, kto si objedná tento taxík, tak sa ma môže pýtať na súkromie, na politiku, na deti, na umenie. Čokoľvek ho zaujíma, na všetko mu bude zodpovedané,“ dodal Kollár pre Topky.

Uložiť článok

Najnovšie články