Foto: facebook.com (Prečo ľudom hrabe)

Matej Mensatoris / / News
Chcete sa ľahko stať boháčom? Investujte iba 4 eurá a budete ním. Alebo aj nie.

Na hlúposti a poverčivosti ľudí sa dá zarobiť najľahšie. To si určite povedal aj jeden špekulant, ktorý sa rozhodol na internete ponúkať olejček na peniaze. Ten, ak aplikujete podľa pokynov, eurá sa vám začnú do peňaženky len tak hrnúť. Samozrejme, ešte predtým musíte niekoľko eur z peňaženky vybrať a investovať do spomínaného olejčeka. 

Podľa návodu je potrebné olejčekom potrieť peňaženku alebo si ním potrieť dlane. Ak nechcete byť celý umastený od oleja, predajca poskytuje aj alternatívu v podobe potretie zelenej sviečky týmto „čarovným“ produktom.

Predajca uvádza aj zloženie výrobku, ktoré obsahuje zmes rôznych olejov, no kľúčovou ingredienciou je osobná energia podľa vlastných rituálov na peniaze. Jedna 10 mililitrová fľaštička olejčeka stojí 4 eurá.

To, či by vám olejček pomohol k tomu, aby sa do vašej peňaženky začali hrnúť peniaze vám zaručiť nevieme. Rozhodne sme ale presvedčení, že olejček určite pomôže samotnému predajcovi, aby sa do JEHO peňaženky začali hrnúť peniaze od poverčivých zákazníkov, ktorí žiaľ naletia na takéto pofidérne ponuky.

Začína éra milionárov a mastných peňaženiek. Ďakujeme fanúšikovi. (Obézny chrapúň)

Posted by Prečo ľuďom hrabe? on Dienstag, 10. Oktober 2017

Pozri aj: Robiť si žarty z polície cez internet sa nevypláca. K mladíkovi prišla hliadka do niekoľkých minút

facebook.com
0
Komentovať (0)