Foto: pixabay

Wizz Air, najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe, spustila špeciálnu ponuku s názvom “Ružový” piatok a ponúka 20% zľavu na všetky lety zarezervované počas dnešného dňa 24. novembra až do polnoci.

Cestujúci dnes môžu počas najväčších výpredajov roka využiť aj špeciálnu ponuku a zarezervovať si letenku do ich obľúbenej destinácie s dnešným Wizz Air-ovým “Ružovým” piatkom. Wizz Air zaručuje, že si všetci cestujúci môžu kúpiť letenku s 20% zľavou na všetky lety do všetkých destinácií v sieti WIZZ.

Všetci, ktorí sa rozhodnú využiť špeciálnu ponuku s 20% zľavou na ktorýkoľvek let v sieti spoločnosti Wizz Air, si môžu zo Slovenska vybrať spomedzi 11 leteckých z spojení Bratislavy, Popradu a Košíc do Tel Avivu, Kijevu, Skopje, Sofie, Kolínu, Tuzly či Varšavy až po tradične obľúbený Doncaster-Sheffield a Londýn.

Po prvý krát vo svojej histórii ponúka WIZZ vo svojej špeciálnej akcii “Ružový” piatok – pomenovanej podľa farieb svojich lietadiel – zľavu na akýkoľvek let a čas!

Špeciálna ponuka skončí v piatok 24. novembra o 23:59 a tak všetci, ktorí si nechcú nechať ujsť letenky za výhodné ceny zľavnené ešte o ďalších 20%, majú k dispozícii celý “Ružový” piatok na plánovanie svojich ciest s Wizz Air-om a nákup supervýhodných leteniek.

K Wizz Air sa akciami pripája aj nízkonákladová spoločnosť Ryanir, ktorá už počas tohto týždňa priniesla správu o akciách na Black Friday s so „smiešnymi“ cenami za letenky a to už za necelých 5 eur. Momentálne Ryanair ponúka zľavy vo výške až 20% a to až na 5 miliónov miest. S momentálnou akciou Ryanairu sa tak dostanete do hlavného mesta Nemecka či Belgicka iba za 9,99 eur a do Londýna či Barcelony iba za 14,99 eur.

Pozri aj: Letušky odhalili veci, ktoré si na cestujúcich všímajú ihneď, ako nastupujú do lietadla

TS, wizzair.com, rynair.com
Príbehy
0
Komentovať (0)