foto: Pixabay

Tento týždeň sa nesie v znamení veľkých zliav.

To, na čo sme čakali je však tu už dnes. A to letenky, ktoré padli s cenou na totálne dno. Ryanair dnes predstavil jednu z prvých akcií na letenky, ktorá je platná len dnes do polnoci. Z bratislavského letiska tak môžeme letieť do Milána, Bruselu či Berlína za smiešnu sumu, necelých 5 €. Do Londýna, Madridu  či Barcelony môžeme letieť za necelých 17 €.

Ceny sú na dnes a letenky sa postupne vypredávajú, ak si teda chcete užiť niektorú z destinácii a kúpiť si do nej letenku za takéto smiešne sumy, rozmýšľajte čo najkratšie, možno už za pár minút či hodín budú beznádejne vypredané.

Všetky akciové letenky od Ryanairu nájdete tu.

Máme pre vás však dobrú správu. Nákupná horúčka trvá celý týždeň a my budeme ponuky leteniek sledovať každý deň. Preto aj keď si dnes náhodou letenku nevyberiete, nevadí, tento týždeň bude ešte horúco, stačí keď budete sledovať interez.sk. Ak sa nechcete obmedzovať na miesto a čas, na našom Instagrame práve prebieha súťaž o dve poukážky v hodnote 100 € na letenky do akejkoľvek svetovej destinácie. Hor sa na to!

Tak máme to tu! Pripravili sme si pre vás súťaž o 2 poukážky v hodnote 100€ na letenky s leteckou spoločnosťou Wizz Air. Poukážku môžete uplatniť na akýkoľvek let, do akejkoľvek svetovej destinácie, z akéhokoľvek letiska. Pekný predvianočný darček nie? Pravidlá: 1) Označ kamaráta, ktorý s tebou poletí a taktiež destináciu, ktorú by ste chceli spoločne navštíviť 2) Daj follow ty a tvoj kamarát na @interezsk a @wizzaircom 3) V nedeľu 26. novembra sleduj @interezsk, kde sa dozvieš výsledky súťaže. Držíme ti palce! #interezsk #wizzair #wizz #sutaz #ad #komentuj #oznac #vyhraj #dnescestujem #cestujeme #cestujem #cestovanie #svet #lietanie #letenky #lietadlo #instasvk #instaslovak #insta_svk #slovak #slovensko #slovakia #ig_slovakia #bratislava #letisko

A post shared by interezsk (@interezsk) on

Pozri aj: Zabudnite na sneh. Dnes je posledný škaredý a chladný deň, teploty budú od zajtra mimoriadne nadpriemerné

0
Uložiť článok
Komentovať