filmstarts.de

Predstavujeme vám najlepšie horory roku 2017.

Po zistení čo nás čaká vo filmovom svete 2017 sme ostali trochu prekvapení. Množstvo filmov z minulých rokov čaká pokračovanie, alebo návrat starej verzie v modernom prevedení. Samozrejme je množstvo nezávislých producentov, ktorí prekvapia novinkami, avšak stále prevažujú filmy so známym titulom. Ak však obľubujete napätie a moment prekvapenia, tieto hororové filmy vás určite zaujmú.

Split (Január 2017)

imbd.com

Film Split je plný psychopatických scén ktoré nenechajú chladného ani jedného človeka v kino sále. Porucha identity fascinuje vedcov už dlhé roky avšak príčina tejto choroby doposiaľ nie je známa. Pre každý typ osobnosti má rôzne jedinečné fyzikálne vlastnosti. V jednej osobe sa môže objaviť naraz niekoľko osobností, s ktorými musí človek bojovať. Kevin (James McAwoy) bojuje s 23 osobnosťami pričom existuje dominantné JA, ktorá je schopná zhmotniť sa a ovládať všetky ostatné. S týmto problémom bojuje po boku svojho psychiatričky Dr. Fletcher (Betty Buckley). Dominantnou osobnosťou je Kevin nútený uniesť tri dospievajúce dievčatá, medzi ktorými sa odohráva celý príbeh. Kevin si uvedomuje svoju poruchu a snaží sa s ňou bojovať. Avšak pudy sú niekedy silenejšie ako osobnosť človeka.

Underworld: Krvavá vojna (Jún 2017)

horrorfreaknews

Amityville: Prebudenie (Január 2017)

horrorfreaknews

Ak ste nevideli pôvodné filmy Amityville, mali by ste to napraviť. Pokračovanie tohto skvelého hororu je však pod taktovkou nového režiséra Francka Khalfouna. Ako sa vyjadrilo mnoho jeho kolegov, je génius v tom čo robí. Preto sa môžete tešiť na najlepší Amityville aký ste kedy videli.

Belle, jej mladšia sestra a brat dvojčaťa, ktorý je v kóme, sa so svojou matkou Joan presťahujú do nového domu s cieľom ušetriť peniaze na zdravotnú starostlivosť brata a syna. Žijú spokojne až kým sa nezačnú diať zvláštne veci vrátane zázračného uzdravenia brata. Belle začne podozrievať matku, že jej tají rôzne veci až po kým si neuvedomí, že sa presťahovali do neslávneho domu Amityville.

Bye Bye Man (Január 2017)

horrorfreaknews

Resident Evil: Posledná kapitola (Január 2017)

horrorfreaknews

Bezprostredne po udalostiach Resident Evil: Odplata, sa ľudstvo nachádza na hrane po tom, čo Alice ako jediná prežila boj s nemŕtvymi, ktorý mal rozhodnúť o osude ľudstva. Teraz sa však Alice musí vrátiť na miesto kde to celé začalo, do podzemného komplexu kde spoločnosť Umbrella Corporation spriada plány ako sa pomstiť. Chystajú sa pomstiť ľuďom. ktorí prežili apokalypsu.

Rings/Kruhy (Február 2017)

horrorfreaknews

Dark Tower/ Temná veža (Február 2017)

horrorfreaknews

Roland Deschain posledný pištoľník Stredosveta a jediný žijúci potomok Eldov sa vydal k temnej veži. Tam sa pokúsi prekaziť skazu sveta. Prenasleduje muža v čiernom, ktorý je pravou rukou muža, ktorý takmer uničil Rolandov svet. Tento muž mu stavia do cesty rôzne nástrahy ale aj dvoch ľudí Allie a Juhna, ktorý pochádza z nášho sveta. Spolu sa snažia dostať k temnej veži avšak cestu pozná len muž v čiernom. Čo všetko mu Roland obetovať aby sa k veži dostal?

A Cure for Wellness/ Liek na život (Február 2017)

filmstarts.de

Dramatické udalosti začínajú veľmi nenápadne. Mladý manažér Lockhart (Dane DeHaan) má za úlohu priviesť zo sanatória pána Pembrokea, ktorý je nepostrádateľným v ich spoločnosti. Liečebňa kam sa odobral a nemieni sa z nej len tak ľahko vrátiť, sa nachádza v švajčiarskych Alpách. Personál liečebne ponúka svojim zbohatlíckym pacientom špeciálnu očistnú liečbu. Tieto procedúry však možno nie sú až tak obvyklé a pobyt v liečebni nie je úplne dobrovoľný…

Get Out/ Vypadni (2017).

horrorfreaknews

Kong Skull Island/ Ostrov lebiek (Marec 2017)

horrorfreaknews

King Kong – tam nesmiete chýbať. Najväčšia ikona žánru, skvelý remake s úžasným príbehom. Príbeh sa sústreďuje na pôvodnú verziu, ktorá vo svojej dobe zaznamenala obrovský úspech. Boj človeka s prírodou a príbeh, ktorý vás upúta.

The Belko Experiment/ Experiment Belko (Marec 2017)

veriety.com

83 Američanov je vybraných pre jeden experiment. Po zavretí dverí sa ozve zvláštny hlas, ktorý riadi skupinu a nazýva ich pokusnými králikmi. Musia splniť presne to, čo hlas očakáva. Morálna dilema preverí osobnosť každého z nich.

Annabelle 2 (August 2017)

horrorfreaknews

Annabell nemá nikto rád. Hororová bábika ostane v pamäti každého z nás. Po prvom dieli očakávame niečo viac. Po smrti majiteľky rôznych bábik sa stávajú dedičstvom jedinej dcéry. Tá má problémy v rodine kvôli finančným záležitostiam, avšak tento problém čoskoro vystrieda niečo iné.

Dark Universe: Mummy/ Temný vesmír: múmie (Jún, 2017)

horrorfreaknews

It/ To (September 2017)

horrorfreaknews

Tento film sľubuje skvelý, krvavejší remark z roku 1990. Klauni sú pre mnohých z nás odpudzujúcimi a strašidelnými stvoreniami aj napriek pôvodnému zámeru, baviť ľudí.

V meste Derry, kde deti miznú jeden po druhom zanecháva vrah roztrhané ľudské telá. Istá skupina detí stretáva podivného Klauna menom Pennywise. Po rokoch kľudného a úspešného života sa jeden z nich vracia do mesta Derry a deti opäť začnú miznúť.

Allien: Covenant/ Votrelec: Zmluva (Máj 2017)

horrorefreaknews

Flatliners (September 2017)

horrorfreaknews

Bolo len otázkou času kedy sa niekto rozhodne prerobiť tento výnimočný film z 90. rokov. Dá sa povedať, že nie sme ani optimistickí ani pesimistickí, ale zvedaví! Medicínske experimenty, ktoré sú blízko smrti. Tragédie, ktoré majú temné dôsledky a začnú ohrozovať životy tých, ktorí sa na nich podieľali.

Insidious: kapitola 4 (Október 2017)

horrorfreaknews

Jedna časť za druhou prináša lepšie a lepšie spracovanie. Od kapitoly 4 očakávame skvelé prevedenie deja.

Saw: dedičstvo (Október 2017)

horrorfreaknews

Suspiria (info čoskoro)

horrorfreaknews

Baletné akadémie bývajú často kľudné miesta. Naproti tomu existujú školy, ktoré týmto prívlastkom nedisponujú. Suzy Bannion, mladá talentovaná Američanka, do jednej také práve prichádza. Príbeh nadprirodzených síl, ktoré sa snažia nastoliť v našom svete neľútostnú skazu

Chucky 7 (info čoskoro)

horrorfreaknews

Death House (info čoskoro)

horrorfreaknews

V priebehu prehliadky tajnej pozemnej väznice vypadne prúd. V neľútostnom boji dozorcov a armády utečencov a vrahov sa dvaja z dozorcov rozhodnú pre záchranu svojho života využiť nižšie podlažie. V ňom sa však nachádzajú najhorší vrahovia, ktorí im však v tomto boji môžu (nemusia) pomôcť.

Mom and dad/ Mama a otec (info čoskoro)

horrorfreaknews

Tínedžerka a jej mladší brat musia prežiť náročných 24 hodín. Ich rodičov totiž ovládla zvláštna hystéria, počas ktorej sa snažia zabiť svoje deti. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na Nicolasa Cagea a Selmu Blair.

Zvláštny svet hororových filmov ovládne filmovú scéru v roku 2017 naozaj zaujímavými ukážkami. Dúfajme, že tieto filmy budú skvelými pokračovateľmi svojich predchodcov.

Pozri aj: 10 životopisných filmov o skutočných génioch, ktoré vám predstavia inteligenciu v reálnych farbách

interez.sk (Hana Dovcová) horrorfreaknews.com
Príbehy
0
Komentovať (0)