Foto: youtube.com(Sorelle Amore)

Michaela / / Svet
Na začiatku bolo jedno veľké prianie. Sorelle získala prácu, po ktorej túžila. Je dôkazom toho, že sny sa môžu splniť každému. A my nie sme výnimkou.

Sama Sorelle nemôže uveriť tomu, čo sa stalo. O naozaj lukratívnej pracovnej ponuke sme vás informovali už v marci, pričom každý z nás mal šancu prihlásiť sa do výberového konania. Fotografka a milovníčka cestovania v jednej osobe vedela, že sa chce živiť tým, čo ju baví. Nechcela byť zavretá osem hodín denne v klimatizovanej kancelárii v práci, ktorá by ju obrala aj o posledné zvyšky energie. Do Nového roku 2017 si dala len jeden cieľ. Precestovať 12 krajín a dostať za to zaplatené. Svoj sen nielenže splnila do bodky, dokonca realita predčila jej najodvážnejšie očakávania. Áno, váš život môže byť perfektný. Tu je dôkaz.

Austrálčanka Sorelle Amore sa rozhodla zo života vyťažiť maximum. Vďaka definitívne najlepšej práci na svete sa jej podarilo zosúladiť dve najväčšie životné vášne – fotografovanie a cestovanie s kráľovsky zaplatenou pozíciou hodnotiteľky hotelových rezortov. Za mesiac si zarobí približne 9 250 eur, pričom má takmer nulové náklady. Ubytovanie v luxusných rezortoch, strava či cestovné náklady spoločnosť 3RD Home berie „na svoje triko.“

Vyhrala konkurz na prácu snovNakoniec výberové konanie vyhrala 28-ročná fotografka Sorelle Amore z Austrálie. Ako vidno, svoje zamestnanie si naozaj užíva. Spoločnosť 3rd Home z Tennessee sa naozaj stará o pohodlie svojej zamestnankyne. Tá má za úlohu postupne sa ubytovať vo viacerých luxusných rezortoch, pričom z každého z nich bude postupne pridávať hodnotenie. Vyzerá to tak, že obe strany sú spokojné. Sorelle si splní cestovateľské sny a cestovná kancelária má o nezvyčajnú reklamu postarané. A takmer všetci radšej dáme na osobnú skúsenosť či odporúčanie, ako na (ne)realistický leták cestovnej kancelárie.Sympatická Austrálčanka má už za sebou 13 týždňov cestovania a zážitkov. Navštívila 15 krajín, od Škótska až po Bahamy. V lietadle síce strávila viac ako 265 hodín, avšak za tie zážitky a luxus je to len malá daň. Na druhej strane sa Sorelle nehanbí priznať, že cestovanie je fyzicky a niekedy aj psychicky dosť náročné. Neustále balenie kufrov či transport na letisko, dajú zabrať. Sorelle má však cestovanie v krvi, nebojí sa nových výziev a vidno, že novú prácu zvláda naozaj bravúrne.

I don't think I need a caption here. I feel like no one will pay attention to the caption for this photo. #ButtManNanaNanaNanaNana

A post shared by S O R E L L E A M O R E (@sorelleamore) on


Je to paráda!

Ak vás zaujíma Sorellina skúsenosť, pozrite si jej video, v ktorom sa dozviete viac:

Jej zábery z tepla možno vyznejú ako čistá provokácia a my jej síce môžeme trošku závidieť, na druhej strane, keď sa splnili sny Sorelle, môžu sa pokojne splniť hocikomu z nás. Už viete, aký záväzok si dáte do Nového roku vy?

Pozri aj: Svetu by vládli plazy, ľudia by neexistovali. Takto by vyzeral svet, keby sa prakontinent Pangea nerozpadol

indy100.com
0
Komentovať (0)