Pixabay

Michaela / / News
Cestovať, fotografovať a zdieľať zážitky na sociálnych sieťach. Vedeli by ste si takto predstaviť svoj pracovný čas? Tak tento inzerát je práve pre vás!

Chcete cestovať okolo sveta a užívať si pri tom poriadny luxus? Firma vám popritom uhradí všetky cestovné náklady a ponúka aj kráľovský plat. Mesačne si zarobíte až 8-tisíc libier (približne 9 253 €). Asi by ste pri takom inzeráte neveriacky zdvihli obočie. Všetko, čo znie príliš dobre, zaváňa podvodom. Aspoň nás o tom učili. No asi to nebude platiť v tomto prípade.

Spoločnosť Thirdhome z Tennessee hľadá uchádzača, ktorý bude tri mesiace cestovať na náklady firmy, pričom bude mať k dispozícii luxusné ubytovanie a celkovo si prilepší  až o 24-tisíc libier (cca 27 760 €).

Firma Thirdhome má o sebe naozaj vysokú mienku. Opisuje sa ako „exkluzívny privátny klub pre vlastníkov luxusného druhého domova.“  Na Facebookovej stránke zverejnila inzerát, v ktorom ponúka prácu snov. Výherca výberového konkurzu bude ubytovaný v nehnuteľnostiach, ktorých cena je viac ako 12 miliónov libier.  Úlohou výhercu výberového konania bude podeliť sa s fotografiami a so zážitkami na sociálnych médiách.

3RD HOME

Okrem toho, že svojmu „zamestnancovi“ vyplatia naozaj kráľovskú mzdu, uhradia zaňho všetky cestovné náklady. Ak si však bude chcieť so sebou vziať nejakú spoločnosť, bude musieť za ňu zacvakať všetky náklady. Ale trojmesačná samota sa dá oželieť za takých podmienok, však?

Ak vás ponuka zaujala, poponáhľajte sa. Konkurz sa končí 30. marca. Stačí natočiť jedno minútové video, v ktorom máte za úlohu zaujať svojho budúceho zamestnávateľa. Treba mu len vysvetliť, prečo práve vy si zaslúžite tento džob.
Aby to však nevyzeralo, že prácu môže získať len tak kadekto, kandidáti musia spĺňať určité kritéria. Musia mať skúsenosti so sociálnymi médiami, písaním, fotením a videami. Teda všetko, čo sa vyžaduje pri prezentácii na Instagrame, Twitteri či Facebooku. A ešte jeden detail. Kandidát musí mať čuch aj pre snobizmus. Mal by si vedieť oceniť luxus a teda logicky mu na ňom musí záležať. Teraz asi sklameme psíčkarov. Tí pri práci snov nie sú povolení. Ak vás zaujal tento nezvyčajný inzerát, odpovedať naň môžete na  tejto e-mailovej adrese

Na záver si však pripomeňme skúsenosť Brita Bena Southalla, ktorý v roku 2009 vyhral konkurz na pozíciu „najlepšej práci na svete.“ Vybrali ho z takmer 34 -tisíc kandidátov. Šesť mesiacov „pracoval“ na idylickom turistickom ostrove pri pobreží Queenslandu v Austrálii.

„Bol som veľmi zaneprázdnený. Zaneprázdnenejší, než si väčšina ľudí vôbec dokáže predstaviť,“ povedal v roku 2010 pre magazín The Thelegraph. Dodával, že bol príliš zaneprázdnený na to, aby si len tak sadol a popremýšľal o všetkom.  A čo vy? Zapredali by ste sa a vyskúšali si na vlastnej koži, ako sa dovolenkuje milionárom?

Pozri aj: Práca snov? 10 najhorších vecí na práci v Googli, ktoré priamo odhalili zamestnanci spoločnosti

interez.sk (Michaela), telegraph.co.uk
0
Komentovať (0)